wiktoriaa
04.09.05, 21:53
witam
może moje pytanie b edzie zbyt "dziwne" ale sledząć forum poprostu już
osłupiałam na temat przewożenia dzieci.Przepraszam,ze jestem taak Ciemna
Masa!
Moj synek wchodzi w okres 9 kilosków ma prawie 6 miesięcy..jeżeli już na
dobre siadzie chcemy zmienić mu fotelik, bo duży z niego chłopina i zaczyna
nie mieścić się na długośc w obecnym foteliku (Play).Chcemy kupic Maxi Cosi
Priori XP
Jak to jest z w kolejnych etapach wożenia dzieci.Czy faktycznie trzeba wozic
dziecko tyłem do kierunku jazdy jeżeli nie przekroczył 13 kilo???, bo ponoć
kręgi szyjne pomimo stabilności w momencie wypadku mogą ulec zerwaniu >?? i
Co ja mam zrobić jeżeli tak jest do 13 kilo moj syn wyrośnie z Playa...
A propos Maxi Cosi Priori wożenie możliwe jest tylko przodem do kirunku jazdy
POMOZCIE bo zgłupiałam jak to jest z tym wożeniem większych bąbli (od 9kilo)
pozdrówka
Soorka ale ja jestem kompletnie zileona