Dodaj do ulubionych

Lalka Baby Born

05.12.05, 19:44
Znajoma przywiozła lalkę Baby Born i zpaytała czy nie chciałabym jej kupić w
cenie o połowę niższej niż sklepowa. Kupiłam, ale zastanawiam się czy warto
tę lalke trzymać. Córcia ma dopiero roczek. Myślę czy komus jednak jej nie
odsprzedać. Mąż mówi,żeby trzymac, bo za jakiś czas możemy nie mieć
pienędzy,żeby córci kupić lalkę za prawie 200zł. Pytanie moje brzmi czy warto
trzymać (nie wiem ile czasu-pewnie ze dwa lata) czy pozbyć się tej lalki. Czy
takie lalki się "przeterminowują".
Lalka wygląda tak:
aukcja.onet.pl/show_item.php?item=75747127
Doradzcie
Obserwuj wątek
    • aska0619 Re: Lalka Baby Born 05.12.05, 22:59
      Moja Gabrysia dostała Chou-Chou jak miała trzy i pół roku. Zastanawialiśmy się
      czy kupić Baby Born ale stwierdziliśmy,że Chou-Chou jest fajniejsza bo
      miękka ,można ją przytulić, zasypia, śmieje się, płacze,gaworzy - to dawało
      najwięcej radości z całej lalki - ponad to nie wiedziałam na czym polega
      siusianie Baby Born i bałam się,że wiecznie albo mała będzie siedzieć w
      łazience albo wszystko w pokoju będzie mokre ....a jeżeli chodzi o zabawę to
      faktycznie zaczęła się bawic częściej jako cztero- pięciolatka ....alo to też
      zależy od dziecka.
      ps. chętnię odkupię Baby Born w promocyjnej cenie - jak się zdecydujesz
      smile)))
      • madziulek8 Re: Lalka Baby Born 05.12.05, 23:44
        dziewczyny,
        gdzie mozna kupic produkty Baby Bjorn-maja w katalogu takie fajne nocniki...
        Pozdrowienia
        M.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka