e5121
05.12.05, 19:44
Znajoma przywiozła lalkę Baby Born i zpaytała czy nie chciałabym jej kupić w
cenie o połowę niższej niż sklepowa. Kupiłam, ale zastanawiam się czy warto
tę lalke trzymać. Córcia ma dopiero roczek. Myślę czy komus jednak jej nie
odsprzedać. Mąż mówi,żeby trzymac, bo za jakiś czas możemy nie mieć
pienędzy,żeby córci kupić lalkę za prawie 200zł. Pytanie moje brzmi czy warto
trzymać (nie wiem ile czasu-pewnie ze dwa lata) czy pozbyć się tej lalki. Czy
takie lalki się "przeterminowują".
Lalka wygląda tak:
aukcja.onet.pl/show_item.php?item=75747127
Doradzcie