romarzena 18.01.06, 22:29 Czy kupię jeszcze gdzieś kombinezon zimowy dla chłopca rozm. 128 (7 lat) firm H&M, Kappahl itp. w Warszawie? Dziekuję za odpowiedź! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olaj Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 18.01.06, 23:14 W sklepach nie byłam, bom chora, ale j ajeszcze mogę dowieżć Reimę Odpowiedz Link Zgłoś
olaj Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 21.01.06, 10:00 Od około 250PLN w górę (dwuczęściowy). Odpowiedz Link Zgłoś
koala500 Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 18.01.06, 23:50 Wczoraj byłam w Reducie i w BlueCity na al. Jerozolimskich, również interesowałay mnie kominezony, ale w HM i KappAhl właściwie nic już nie ma, były tylko jakieś smętne resztki w Blue City w Smyku i w Wójciku. Odpowiedz Link Zgłoś
laminja Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 20.01.06, 23:40 Może w Decathlonie na Targówku. Kupiłam tam super spodnie i kurtkę dla 2-3 latka. Było też sporo rzeczy dla starszych dzieci. Odpowiedz Link Zgłoś
koala500 Re: do laminja 21.01.06, 00:08 A możesz mi napisać po ile kupiłaś te ubranka? Odpowiedz Link Zgłoś
laminja Re: do laminja 21.01.06, 16:08 super spodnie (odpiane do samej góry, z wewnętrznym ściągaczem itd.) za 59zł kurtka kosztowała tyle samo Odpowiedz Link Zgłoś
lilek6 Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 21.01.06, 23:45 A ja zakupiłam dla swoich dzieciaczków 2 zestawy( cieplutka kurteczka i spodnie narciarskie) firmy PEANUTS w Leclerku w Kłodzku za 69 zł każdy -jestem super zadowolona,pamiętam że takie zestawy przed sezonem kosztowały w Cubusie około 270 złotych. Odpowiedz Link Zgłoś