Dodaj do ulubionych

Kombinezon - kupię jeszcze?

18.01.06, 22:29
Czy kupię jeszcze gdzieś kombinezon zimowy dla chłopca rozm. 128 (7 lat) firm
H&M, Kappahl itp. w Warszawie? Dziekuję za odpowiedź!
Obserwuj wątek
    • olaj Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 18.01.06, 23:14
      W sklepach nie byłam, bom chora, ale j ajeszcze mogę dowieżć Reimę smile
      • romarzena Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 20.01.06, 23:35
        A w jakiej cenie?
        • olaj Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 21.01.06, 10:00
          Od około 250PLN w górę (dwuczęściowy).
    • koala500 Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 18.01.06, 23:50
      Wczoraj byłam w Reducie i w BlueCity na al. Jerozolimskich, również
      interesowałay mnie kominezony, ale w HM i KappAhl właściwie nic już nie ma,
      były tylko jakieś smętne resztki w Blue City w Smyku i w Wójciku.
    • laminja Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 20.01.06, 23:40
      Może w Decathlonie na Targówku. Kupiłam tam super spodnie i kurtkę dla 2-3
      latka. Było też sporo rzeczy dla starszych dzieci.
      • koala500 Re: do laminja 21.01.06, 00:08
        A możesz mi napisać po ile kupiłaś te ubranka?
        • laminja Re: do laminja 21.01.06, 16:08
          super spodnie (odpiane do samej góry, z wewnętrznym ściągaczem itd.) za 59zł
          kurtka kosztowała tyle samo smile
          • koala500 Re: do laminja 21.01.06, 21:34
            Dzięki!!
    • lilek6 Re: Kombinezon - kupię jeszcze? 21.01.06, 23:45
      A ja zakupiłam dla swoich dzieciaczków 2 zestawy( cieplutka kurteczka i spodnie
      narciarskie) firmy PEANUTS w Leclerku w Kłodzku za 69 zł każdy -jestem super
      zadowolona,pamiętam że takie zestawy przed sezonem kosztowały w Cubusie około
      270 złotych.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka