Dodaj do ulubionych

wózek dla lalek dla 16 miesięcznej

26.02.06, 22:39
Chciałabym kupić mojej 16 mies. córce wózek dla lalek, zależy mi żeby byl
stabilny, miał regulowaną rączkę, interesowałam się wózkami z Quelle, jest
tam taki spacerowy, różowy za 99zł z lalą, i w nowym katalogu z obniżkami
jest za 115zł, przeceniony z 255zł, głęboki z lalą. Macie jakieś
doświadczenia z tymi wózeczakmi, a może polecicie coś innego.
Obserwuj wątek
    • bernihor Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 27.02.06, 09:52
      Ja kupiłam starszej córci wózek Polmaxu. Jest to firma z Częstochowy,
      sprzedająca także w necie. Wózek jest stabilny bo 4 kołowy, z regulowaną
      rączką, z kołami, które na kaflach nie tłuką, budząc ze snu zimowego
      domowników, niezniszczalny, ujeżdżany przy każdej okazji, takżę w ogrodzie i
      nawet tapicerka nie spłowiała a ma już prawie rok. Córcia nawet się do niego
      ładowała i kazała wozić koleżance. Także i tę próbę przetrwał. Nie był tani,
      ale warto było za niego zapłacić. Będzie służył jeszcze i drugiej córci i
      pewnie jeszcze komuś. Zapłaciłam w normalnym sklepie we Wrocławiu ok. 200 zł. W
      necie było taniej ale dodatkowo koszty transportu i ewentualnego przesyłania do
      reklamacji... skalkulowałam i kupiłam jak wyżej. Polecam Ci go ogromnie bo
      warto, u nas sprawdza się genialnie. Trochę trwało nim go znalazłam, czytałam
      na forach na co zwrócić uwagę i wybrałam najlepiej jak mogłam. Jeżeli masz
      jakieś pytania odnośnie jego daj znać ale nie na maila gazetowego bo tam nie
      bywam. Marta
      • edytek1 Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 27.02.06, 11:48
        Co ci mogę doradzić to kupno zwyklej małej parasoleczki za 20 zł łatwo
        składanej zajmujacej mało miejsca. 16 m dziewczynka nie poprowadzi wózka zbyt
        długo a ty po spacerze kiedy będziesz musiała ogarmać wózek dla lalek,
        dziecko jej wózek i jeszcze np. zakupy będziesz wszytskiego dość. Na wypasiony
        wóżek przyjdzie czas. moja córka dostała swoj duży wózek trójkołowiec beby born
        jak miała ponad 3 latka. Wcześniej używała zwyklej taniej parasoleczki którą
        wrazie potrzeby wrzucało się pod jej własny wózek lub do maminego plecaka. Poza
        tym duża część wozków jest dla 16 dziecka poprostu za wysoka i mała ma rączki
        do pciania pod brodą. A i lalkę polecam szmacianą , bo 1. mało miejsca zajmuje
        i da sie upchnąć wszędzie
        2. mała ją do siebie utuli
        3. przeżyje x prań
        • gucci77 Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 28.02.06, 11:49
          A ja mojej córeczce kupiłam taki wózeczek (miała właśnie 16 m-cy):
          www.allegro.pl/item89425376_wozek_dla_lalek_spacerowka_nowy_jakosc_.html
          i jest rewelacja, to jej najlepsza zabawka, ma wszystko so potrzeba i do tego
          jest stabilny i lekki, sprzedawczyni wysłała mi nawet filmik swojej córeczki
          która nim się bawiła i to mnie przekonało smileMa i daszek i koszyk smile
          a jak wolisz z regulowaną rączką i dodatkowo nosidełkiem/plecaczkiem dla lali
          to znalazłam na allegro jeszcze taki:
          www.allegro.pl/item89314320_najladnieszy_wozek_2_funkcyjny_z_reg_raczka.h
          tml chyba ta sama firma co ten mojej córeczki, bo wizualnie taki sam smile
          Szczerze polecam smile
          Myślę, że taki duży to Tusi kupię dopiero ok. 4 lat, bo wcześniej uważam, że to
          nie potrzebny zakup, bo będzie za ciężki
          Udamych zakupów smile Dla mnie to też był dylemat smile
    • lusia69 Re: Do maja285 15.03.06, 09:44
      maja285 napisała:

      > Chciałabym kupić mojej 16 mies. córce wózek dla lalek, zależy mi żeby byl
      > stabilny, miał regulowaną rączkę, interesowałam się wózkami z Quelle, jest
      > tam taki spacerowy, różowy za 99zł z lalą, i w nowym katalogu z obniżkami
      > jest za 115zł, przeceniony z 255zł, głęboki z lalą. Macie jakieś
      > doświadczenia z tymi wózeczakmi, a może polecicie coś innego.


      Mam pytanie o ten wózek za 115 zł z Quelle. Czy może zamawiałaś go i w jakim
      katalogu widziałaś tę obniżkę bo na stronie www nie ma takiej ceny tylko 255zł.
      Czy ta wyprzedaż jest jeszcze aktualna?Jeżeli możesz mi coś więcej napisać to
      byłabym wdzięczna.Pozdrawiam
      • mira31 Re: Do maja285 15.03.06, 10:17
        ja zdecydowanie polecam wózki dla lalek z quella. obejrzałam wózki ze
        wspomnianego polmaxu i tako ale ich stelaże są stalowe, a co za tym idzie b.
        ciężkie. wózek dla lalek z przekładaną rączką firmy tako waży 8 kg. kupiłam w
        quellu też z przekładana rączką ważący 5 kg, bo stelaż jest aluminiowy.
        zamawiam dużo z quella i dostałam specjalna ofertę, a w niej m.in. wózek dla
        lalek - komplet z lalką ok. 40 cm. uchwyt z regulacją wysokości 37-61 cm, z
        torbą i wyjmowanym nosidełkiem. symbol produktu : AE837940 - 115 zł. może
        spróbuj zamówić telefonicznie po tym symbolu. wózek jest niemieckiej firmy
        knorr. pozdrawiam a i lalka śmieje się, płacze i mówi mama i tata.
        • moniqe_mm Re: Do maja285 15.03.06, 12:27
          czy chodzi o ten zestaw knorr? granatowy wózek z lalką?

          www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-
          /EUR/Q_BrowseProduct-Start;sid=Rm6xd9TYe2-xYZDPvnAdY7eQ-EMEUApM9mo=?
          CategoryName=114377&AAID=100000110596&PersShop=&ProductPage=24
    • moniqe_mm Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 12:45
      czy ten wózek knorr z lalą w promocji Quella za 115zl to może to????

      allegro.pl/item91194285_knorr_wozek_dla_lalek_wielofunkcyjny_lalka.html
      • mira31 Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 13:25
        tak, to ten różowy z linku allegro, ale mają przebicie. pozdrawiam
        • monika26kr Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 13:32
          Cy wrzeczywistosci prezentuje sie rownie ladnie jak na zdjeciu? Mozesz napisac
          jaka jest cena katalogowa? W katalogu na ich stronie go nie ma.
          • mira31 Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 13:36
            ja nie mam tego wózka, kosztuje 115 zł. moja córka ma prawie 5 lat i ten jest
            za mały.przeczytaj dokładnie cały ten wątek, podawałam numer katalogowy, może
            po nim można zamówić wózek telefonicznie. mój wózek ma przekładana rączkę i
            jest produkowany przez firmę lissy, kosztował 179 zł w quelle, niebieski.
          • moniqe_mm Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 16:34
            tu mozesz sobie poogladac go jak wyglada w rzeczywisosci

            allegro.pl/item90721966_wozek_rozowy_lalka_bardzo_ladny_.html
            pozdrawiam
            • moniqe_mm Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 16:35
              ale i tak drozej niz z Quelle
    • maja285 Re: wózek dla lalek dla 16 miesięcznej 15.03.06, 14:57
      tak, chodzilo mi o tenwozeczek z allegro, ale my zdecydowalismy sie w końcu na
      wózek polmaxu mini, bdyż on najbardziej odpowiada gabarytami naszej malej
      (rączka 45 cm od ziemi)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka