W Ikei niestety bardzo bardzo marnie. W dziale dzieciecym przecenione
niewiele i rzeczy malo atrakcyjne.
Fajny jedynie za 150zl z 300zl fotel czerwony do krecenia ( polecam go, moj
syn bardzo go lubi).
A tak wyszlam rozczarowana. Nic z zabawek drewnianych nie bylo
przecenione.Dwie maskotki- waz kolorowy i cos tam jeszcze.
H&M w Jankach- troche przecenione o 50 i 30%. Kupilam na 128 sliczne
bluzeczki z dlugim rekawem w tym z serii Pooh, z 50zl przecenione o 50%.Zatem
warto.Jednokolorowe przecenione z 25zl na 50% zatem wychodzi bardzo
sympatyczna cena

Byly tez spodnie jeansowe, wiecej dla dziewczynek ze slicznymi haftami.
Koszule, swetry rozpinane na suwak, letnie pizamki chyba z Batmanem. Naprawde
fajne rzeczy.
W dziale niemowlecym tez byly przeceny ale nie przegladalam ich.
Generalnie w kazdym dziale sa dwa stoiska z przeceniami, zatem nie za wiele
ale troche znalazlam.
W qf tez byly przeceny, duzo rzeczy ale juz nie miala sily ogladac.Zreszta
nie specjalnie lubie ten sklep.
To tyle z mojego buszowania, moze komus sie przyda ta informacja.