Dodaj do ulubionych

Wyprzedaz IKEA i H&M - Janki

18.06.06, 12:40
W Ikei niestety bardzo bardzo marnie. W dziale dzieciecym przecenione
niewiele i rzeczy malo atrakcyjne.
Fajny jedynie za 150zl z 300zl fotel czerwony do krecenia ( polecam go, moj
syn bardzo go lubi).
A tak wyszlam rozczarowana. Nic z zabawek drewnianych nie bylo
przecenione.Dwie maskotki- waz kolorowy i cos tam jeszcze.

H&M w Jankach- troche przecenione o 50 i 30%. Kupilam na 128 sliczne
bluzeczki z dlugim rekawem w tym z serii Pooh, z 50zl przecenione o 50%.Zatem
warto.Jednokolorowe przecenione z 25zl na 50% zatem wychodzi bardzo
sympatyczna cena smile
Byly tez spodnie jeansowe, wiecej dla dziewczynek ze slicznymi haftami.
Koszule, swetry rozpinane na suwak, letnie pizamki chyba z Batmanem. Naprawde
fajne rzeczy.
W dziale niemowlecym tez byly przeceny ale nie przegladalam ich.
Generalnie w kazdym dziale sa dwa stoiska z przeceniami, zatem nie za wiele
ale troche znalazlam.

W qf tez byly przeceny, duzo rzeczy ale juz nie miala sily ogladac.Zreszta
nie specjalnie lubie ten sklep. sad

To tyle z mojego buszowania, moze komus sie przyda ta informacja.
Obserwuj wątek
    • dorecha Re: Wyprzedaz IKEA i H&M - Janki 18.06.06, 21:36
      Arkadja:
      Bhs- do 60%
      H&M- 30& i 50%
      Kappahl- 3 w cenie 2
      Smyk- przecena butów o 30%
      pozdrawiam Dorota
      • agni71 Re: Wyprzedaze w Arkadii 19.06.06, 00:12
        W Cubusie w Arkadii są znowu w promocji takie fajne bluzeczki (2 za 39,90). Są
        z krótkim i długim rękawem, marka Twinkle. Są dwa rodzaje - ze 100% bawełny i
        95% bawełny i 5% elastanu. Polecam szczególnie te drugie, bo świetnie sie noszą
        (mamy takie z dł. rękawem już od wczesnej wiosny), nie rozciagają się ani nie
        kurczą w praniu, i w ogóle się nie mechacą. Jedyna ich "wada" to to, że są
        jednobarwne, a jedyną ozdobą jest małe "brylancikowe" serduszko lub motylek czy
        inny kształcik pod szyjką, a np. moja prawie 4-latka najchętniej nosi bardziej
        ozdobne bluzeczki smile

        Acha, w bhs niby do -60%, ale większość przeceniona chyba o jakieś 20-30%. ja
        czekam na taką obniżkę jak zimą - wszystko -50%.

        Widziałam też przecenione rzeczy w 5-10-15, o 20 i 30%, a nawet chyba więcej
        niektóre.

        aga
        • malwes C&A (Łódź i W-wa) 20.06.06, 09:13
          W łódzkiej manufakturze oraz warszawskim Blue City:
          - śliczne koszulki w kratkę, chłopięce krótki rękaw - 19,90zł
          - mnóstwo fajnych chłopięcych spodenek krótkich, długich, rybaczków - od 12,99
          do 19,99
          - piękne czapeczki disney - 29,90zł
          Od 2,5 roku ubieram młodego z C&A i jestem bardzo zadowolona.
    • sarna73 Re: Wyprzedaz IKEA i H&M - Janki 21.06.06, 12:16
      w ikea prawie nigdy nie przeceniaja rzeczy dla dzieci - to zawsze schodzi-
      przecenia sie to czego chca sie pozbyc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka