16.10.06, 21:52
Ciekawa jestem opinii.
Obserwuj wątek
    • alexsc Re: Falcotto 16.10.06, 22:07
      butki naturino uważam za rewelacyjne, jakie opinie zbierasz?
      • weronka77 Re: Falcotto 16.10.06, 22:09
        Podpisuję sięwink Od początku tylko i wyłącznie Naturino!!! WCzoraj kupiłam
        nawet kapcioszki(120zł) i butki zimowe (320zł).Do tanich na pewno nie należą
        ale po wypróbowaniu Geoxów,Ecco i Naturino zdecydowanie wybieram te
        ostatnie.Aczkolwiek Geoxy dla mnie też mają plus bo są szerokie i rozmiarówka
        jest co 1cm a nie tak jak w Naturino co pół.
    • mariejo Re: Falcotto 16.10.06, 22:13
      Przyznam sie kupilam malej kozaczki falcotto, podobaly mi sie bardzo
      dziewczece, lakierki z naszytymi 3 kwiatkami....
      • dzidzia_ch Re: Falcotto 17.10.06, 08:35
        ja kupilam Oli pierwsze butki wlasnie Naturino Falcotto
        jestem troszke zaskoczona bo Olenka zawsze jak wracamy ze spaceru ma zimne
        stopki
        nawet jak bylo cos kolo 17 stopni...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka