alexsc Re: Falcotto 16.10.06, 22:07 butki naturino uważam za rewelacyjne, jakie opinie zbierasz? Odpowiedz Link Zgłoś
weronka77 Re: Falcotto 16.10.06, 22:09 Podpisuję się Od początku tylko i wyłącznie Naturino!!! WCzoraj kupiłam nawet kapcioszki(120zł) i butki zimowe (320zł).Do tanich na pewno nie należą ale po wypróbowaniu Geoxów,Ecco i Naturino zdecydowanie wybieram te ostatnie.Aczkolwiek Geoxy dla mnie też mają plus bo są szerokie i rozmiarówka jest co 1cm a nie tak jak w Naturino co pół. Odpowiedz Link Zgłoś
mariejo Re: Falcotto 16.10.06, 22:13 Przyznam sie kupilam malej kozaczki falcotto, podobaly mi sie bardzo dziewczece, lakierki z naszytymi 3 kwiatkami.... Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia_ch Re: Falcotto 17.10.06, 08:35 ja kupilam Oli pierwsze butki wlasnie Naturino Falcotto jestem troszke zaskoczona bo Olenka zawsze jak wracamy ze spaceru ma zimne stopki nawet jak bylo cos kolo 17 stopni... Odpowiedz Link Zgłoś