Dodaj do ulubionych

świąteczne ubranko

09.11.06, 22:24
allo, chciałabym kupić mojemu synkowi coś takiego:
adams.co.uk/shop/product/products_id/1570.html
adams.co.uk/shop/product/products_id/1571.html
w tamtym roku było cos takiego w H&M, czy widziałyście takie stroje gdzieś
indziej??
Obserwuj wątek
    • gosia.mama.wojtusia Re: świąteczne ubranko 09.11.06, 22:36
      rok temu miałam taki pajacyk z HM,w tym roku nie widziałam

      tutaj zobacz
      www.szipszop.pl/index.php?action=karta_towaru&stock_id=91
    • monia19722 widziałam na allegro 09.11.06, 22:58
      • romarzena Re: widziałam na allegro 09.11.06, 23:06
        Dziasiaj widziałam świateczne ubranka w Mothercare w Arkadii.
        • pyzza a moze Next 10.11.06, 09:45
          mam taki z Next troche inny ale fajowy moze ci sie spodoba
          tu jest link:
          www.allegro.pl/item140762178_next_rampers_i_czapka_74.html
    • clio_1 Re: świąteczne ubranko 10.11.06, 01:03
      Dzisiaj widziałam pajacyka z czapeczką w H&M (manufaktura w Łodzi), ale były
      chyba tylko 3 szt.
    • iberka Re: świąteczne ubranko 10.11.06, 09:07
      pod koniec listopada będę robić kolejne zamówienie do Next'a, tam jest taki
      ciuszek

      Iza
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka