magdek2
21.02.07, 14:07
welurową bluzę w kolorze "wisnia"cerise 37" z wyhaftowanymi rózyczkami w
pasie, rozmiar 92, dresiki wyprzedazowe, w łódzkim Cubusie kupiłam tylko
spodenki bo bluzy w tym rozmiarze nie było, w drugim sklepie w ogóle juz tego
koloru nie mają, może ktos z innego miasta mnie poratuje ? bardzo mi zalezy
na komplecie, prześlę pieniądze i za przesyłkę itd.