Dodaj do ulubionych

czy ktoś bywa w Cubus i mógłby mi kupić

21.02.07, 14:07
welurową bluzę w kolorze "wisnia"cerise 37" z wyhaftowanymi rózyczkami w
pasie, rozmiar 92, dresiki wyprzedazowe, w łódzkim Cubusie kupiłam tylko
spodenki bo bluzy w tym rozmiarze nie było, w drugim sklepie w ogóle juz tego
koloru nie mają, może ktos z innego miasta mnie poratuje ? bardzo mi zalezy
na komplecie, prześlę pieniądze i za przesyłkę itd.
Obserwuj wątek
    • izawojcik1 Re: czy ktoś bywa w Cubus i mógłby mi kupić 22.02.07, 07:45
      Nie moge nic obiecac ale mozliwe, ze bede w Katowickim Cubusie dzisiaj lub jutro. Jesli mozesz napisz mi na iza@hurtowniaabc Twoj nr. tel. zebym jeszcze mogla ze sklepu ew. zadzwonic i upewnic sie czy to jest to co nalezy.

      Iza Wójcik
      • magdek2 napisałam 22.02.07, 15:26
        na gazetowego tez dla pewności
        • izawojcik1 Re: napisałam 22.02.07, 21:31
          pewnie dlatego wracaly, ze pisalas przez jedno "a" a tam sa dwa smile wiele osob sie myli w ten sposob. Nic to. W kazdym razie bylam dzisiaj i szukalam. Byla welurowa bluza rozowa ( blady roz i ostry roz) ale rozyczki miala wyhafowane na rekawie i na piersi. W pasie nie bylo nic. Kosztowala po przecenie 30 zl. W rozmiarze 92 byla tylko w tym ostorozowym kolorze.

          Iza Wójcik

          • magdek2 Re: napisałam 23.02.07, 15:49
            to pewnie ten kolor, na metce cerise37, no ale to już teraz musztarda po
            obiedzie, a pisałam przez dwa a smile skopiowałam z postu adres, mówi się trudno,
            dzieki za dobre chęci
            • izawojcik1 Re: napisałam 23.02.07, 22:02
              W takim razie ja tam jutro popoludniu podskocze raz jeszcze i ze sklepu do Ciebie zadzwonie. Tel. odpisze z maila.

              Pozdrawiam
              Iza
              • magdek2 Re: napisałam 24.02.07, 12:31
                jejku dzięki, daj tylko głuchego
      • magdek2 mail'e wracają niestety, tylko na gazetowy poszło 22.02.07, 15:58
        • mamkube Re: mail'e wracają niestety, tylko na gazetowy po 22.02.07, 20:54
          w Katowickim Cubusie juz nic nie masmile
          Magdek pytaj u naswink)))
    • magdek2 jeszcze raz dziękuję :) 02.03.07, 20:39
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka