Dodaj do ulubionych

Fotelik Bebe Confort AXIS - obrotowy

21.08.07, 00:03
Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak ten fotelik sprawdza się w praktyce.
Wiem, że to nowość.....ale może ktoś go już posiada, uzywa i podzieli się
wrażeniami??.
Bardzo proszę o opinie.
Pozdrawiam
EWA
Obserwuj wątek
    • mama-oliwki1 Re: Fotelik Bebe Confort AXIS - obrotowy 26.11.07, 18:57
      też bym chciała wiedzieć bo również mi się podoba i zastanawiam się
      nad jego kupnem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka