ewcians 21.08.07, 00:03 Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak ten fotelik sprawdza się w praktyce. Wiem, że to nowość.....ale może ktoś go już posiada, uzywa i podzieli się wrażeniami??. Bardzo proszę o opinie. Pozdrawiam EWA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama-oliwki1 Re: Fotelik Bebe Confort AXIS - obrotowy 26.11.07, 18:57 też bym chciała wiedzieć bo również mi się podoba i zastanawiam się nad jego kupnem Odpowiedz Link Zgłoś