Dodaj do ulubionych

12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimowe...

05.09.07, 17:14
czy ktoś ma przecieki czy będą kombinezony????
Obserwuj wątek
    • mamanatalki3 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 18:49
      a nie dodatki do kuchni? Według moich informacji ciuchy mają być od 02.10 - a
      może moja wiedza jest niepełna?
    • betty1234 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 19:35
      tu napisali, że od 12.09
      www.systemtchibo.pl/?nodeid=1&aph_zawartosc_cmt_id=278
      • gosiasos Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 19:49
        Dziewczyny, katalog będzie dostepny od 12.09. Oferta w sklepach od
        19 lub w pewnych sklepach od poniedz czyli 17.09 smile
    • agni71 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 05.09.07, 21:09
      na niemieckiej stronie znalazłam to:

      www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-EUR/TdTchDisplayProductInformation-
      Start;sid=TdNaHCViKh9aT2O8sPJQeCbpnOQecgQnl1I=?
      ProductID=zlsKZAMr4mYAAAETVa3a35mN&BackTo=Search

      aga
      • agni71 Re: Znalazłam już na Allegro! 05.09.07, 22:20
        www.allegro.pl/item231224444_kombinezon_110_116_tchibo_tcm_nowa_kolekcja_.html

        aga
        • weronka77 eeee;-((( 05.09.07, 22:35
          nie powaliły mnie...
          • pia_ Re: eeee;-((( 06.09.07, 09:05
            Kombinezony Tchibo raczej nigdy nie porażają urodą, ale są zwykle
            estetyczne i wygodne.
            Przyznam się, że akurat kolekcja tegoroczna bardzo mi się podoba, no
            ale ja jestem miłośniczką czerwieni smile
        • mar_mag77 Re: Znalazłam już na Allegro! 06.09.07, 08:43
          byl juz caly watek ze sa juz na allegro, bo w niemczech mozna juz
          dostac, na zywo ladnie sie prezentujasmile
          • maja285 a w polskim tchibo? 06.09.07, 08:56
            ale mnie interesuje ccy ktoś ma jakieś wieści jak bedzie w tym roku
            w Polsce? Czy będą te kombinezony? może ktoś ma jakieś wieści z
            podziemia wink?
    • mar_mag77 W Niemczech juz ogolnodostepne.. 06.09.07, 10:31
      Praktycznie od dzisiaj kazdy moze juz zamowic, wlasnie dostalam
      katalogsmile
      • maja285 Re: W Niemczech juz ogolnodostepne.. 06.09.07, 10:39
        a w jakiej są cenie?
    • ninaornella Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 10:45
      A jaka cena jest w tym katalogu?
      • lucy_2007 cena 06.09.07, 11:11
        Kombinezon kosztuje 30 euro plus koszty wysylki czyli ok 36 eurosmile
        Jesli ktos bylby chetny moge je sprowadzic i sprzedac za 160 plus
        koszty wysylki w polsce. Paczka do polski jest niestety drogasadJak
        cos to info na privsmile
        • lucy_2007 Re: cena 06.09.07, 12:11
          Poczta mi nie dziala, moj mail magda7k@poczta.fm
    • mar_mag77 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 12:36
      Faktycznie cena sie zgadza, jest tez pare przecen, na bluzeczki i
      bluzki 3 paki
    • iwonabw Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 17:17
      Ten czerwony kombinezon tegoroczny już do mnie doszedł i faktycznie
      jest bardzo ładny, choć przyznam szczerze, ze z tamtego roku różowy
      bardziej mi się podobał.
      • pia_ do iwonabw 06.09.07, 17:59
        Napisz mi proszę jak on wypada rozmiarowo. Moja córka nosi 110 z
        H&M, a z tych aukcji na allegro zorientowałam się mniej więcej, że
        spodnie musiałaby mieć 110/116, a górę na 98/104 - kompletnie bez
        sensu. Czy rzeczywiście kurtki są takie wielkie?
        • iwonabw Re: do iwonabw 06.09.07, 19:31
          Myślę że 110 byłby ok, choć duży, ale dzięki temu dobry i na
          przyszły rok. Moja starsza córka w zeszłym roku z H&M nosiła rozmiar
          92 czasem 98, kombinezon Tchibo kupiłam 98/104. Dobry bedzie też w
          tym roku dzięki temu, a dla młodszej kupiłam właśnie ten czerwony
          86/92, dla porównania ta młodsza nosi z H&M z reguły 92, z Nexta 92
          i 98.
    • drzazga69 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 17:23
      a może ktoś przesłać mi na maila ten katalog, chętnie bym
      zobaczyłam, bo chce znajomą poprosić o kupno
      • mar_mag77 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 06.09.07, 19:16
        qrcze w sumie musialabym zrobic fotki tego katalogu, a jest sporo
        stronsadwiec mysle ze to bezsensu,bo to jest normalna ksiazeczkasad
        swoja droga niezla przebitka tych ciuchow na allegro, a kombinezony
        moim zdaniem lepsze i ladniejsze sa z h&msmile)
    • alexsc link do niemieckiego: 06.09.07, 18:02
      tiny.pl/5b4n
      tiny.pl/5b4k
      ale dlaczego tak się zachwycacie tymi kombinezonami? one są dziwne
      bo takie dopinane na rzepy, Kupiłam w ubiegłym roku i zaraz
      sprzedałam dalej.

      Mogę zamówic przez niemieckie tchibo , koszt wysyłki na terenie
      niemeic 4,95 i potem w pl około 11?
      • drzazga69 Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 18:54
        ja się nie zachwycam, mialam możliwość kupna w zeszłym roku chciałam
        tylko inne rzeczy pooglądać; podobno ładne czapki są dla
        dziewczynek. Jest coś jeszcze ciekawego?
        Alexsc czy możesz mi powiedzieć czy to dopinanie kurtki i spodnii
        razem to jest na zamek czy rzepy?
        Mój niemiecki po dużej przerwie nieco kulejesmile
        Zastanawiam się raczej nad kombinezonem dla córy z h&m (jak będą te
        2-częściowe) bo na korzyść przemawiają spodnie zasłaniające plecy.
        Pozdrawiam
        • iwonabw Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 19:34
          Spodnie do kurtki dopinane są na zamek błyskawiczny. Moim zdaniem
          kombinezony z H&M nie mają co się równać tym tchibowskim. Z Tchibo
          są zdecydowanie ładniejsze i porządniejsze.
          • mar_mag77 Re: link do niemieckiego: 06.09.07, 19:44
            H&M i Tchibo sa porownywalnesmiledla synka mam z h&m a dla corki mialam
            z tchibosmile)
      • baziaczek do alexsc 06.09.07, 19:50
        alexsc, ja byłabym zainteresowana, ale chciałabym dodatkowo kupić
        buty te zimowe co są po 12/95 Euro.
        Czy byłabyś w stanie wysłać mi maila w jaki spoób to zorganizować?
        A może jest ktoś z Krakowa, kto ma możliwość zamóweinia w Tchibo i
        dostawy do PL po rozsądnej cenie (tzn. nie tej z allegro)?
        • jj555 Re: do alexsc 07.09.07, 13:14
          piszesz, że spodnie dopinane są na rzepy, a na allegro piszą, że na zamek, czy
          to inny model, bo w sumie na zdjęciu to też jakieś rzepy widać???
          ssl.allegro.pl/item231356547_kombinezon_86_92_tchibo_tcm_nowa_kolekcja_.html
          • alexsc Re: do alexsc 08.09.07, 10:52
            zabiłas mnie pytaniem;/ może i zamek tez tam był... Rzepy też są,
            dopinane do kurtki. Kupowałam 2 x , co roku inny kolor i za każdym
            razem sprzedawałam bo mi nie odpowiadał. W kazdym razie uznałam, że
            samych spodni nie da się nosic bo w przypadku mojego synka spadały
            mu z tyłeczka po prostu. Wykonanie bardzo ładne, nie powiem.
            Tegorocznej kolekcji nie widziałam jeszcze na zywo, wczoraj w
            sklepie ich jeszcze nie było.
            Porównania z H&M nie mam bo kombinezonu z tej firmy nie miałam.
      • pulpcik Re: link do niemieckiego: 13.09.07, 16:36

        nie sa dopinane na rzepy, tylko na suwak na całym obwodzie spodni
        przynajmniej zeszloroczne...
    • olawka Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:14
      właśnie mam przed nosem katalog od 19,09 (a właściwie od 17,09):
      kombinezon czerwono różówy a właściwie kurtka+ spodnie zsuwane suwakiem 119 zł
      (86-116,
      rękawice34,99
      kurtka 122-158 119 zł
      kurtka 122-164 99,99
      buty 32-39 74,99
      buty 26-31 54,99 (!)
      czapka + szalik 29,9
      • cyrala Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:42
        Czy we Wrocławiu jest gdzieś sklep,gdzie można kupic rzeczy Tchibo?
        • gosiasos Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 12:48
          a czy te kombinezony sa dostępne tylko w sklepach czy i na stoiskach
          w Realu ? oraz mam pytanie czy sa jakies bluzy pakowane po 3 szt. w
          rozm. 98-104 ? i w jakiej cenie ?
          • olawka Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 14:09
            kombinezon róż-czerw tylko w sklepie, granatowo-niebieski chyba wszędzie;
            są koszulki z dłg pakowane po 2 szt - 122-164 49,9 zł (dziew i chł), koszulki
            pak po 3 szt 86-116 39,99 zł chł, pak. po 2 dziew 86-116 39,99, ,
            • monix123 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 11.09.07, 15:41
              tutaj niemiecki :
              www.tchibo.de/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/de/-/EUR/TdTchBrowseCatalog-Start?CategoryName=preview&source=ABE
        • bernihor Tchibo Wrocław 11.09.07, 17:45
          We Wrocku są dwa miejsca oferujące produkty Tchibo: sklep firmowy w
          Galerii Dominikańskiej i stoisko firmowe w C.H. Korona
          • gosiasos Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombinzeon 11.09.07, 21:17
            powiedzcie mi proszę jak rozmiary wypadają ? czy ten kombinezon
            86/92 to taki rozmiar 92 jak H&M czy wypada jeszcze wiekszy i jak to
            jest z tym 98/104 w porownaniu do kombinezonow H&M ? Moze ktoras ma
            porównanie ?
            • k1234561 Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:21
              Dziewczyny,napiszcie gdzie ten katalog z Tchibo można dostać.W mojej
              okolicy nie ma żadnego sklepu Tchibo.Do najbliższego mam 60km.
              Ponieważ nie znam tej marki napiszcie jak jakościowo wypadają te
              rzeczy,szczególnie dla dzieci.Widziałam że w przyszłym tygodniu mają
              być fajne spodnie itp. ciuszki dla dzieciaków,więc jeśli gra warta
              świeczki wybiorę się na wyprawę po nie,ale najpierw chciałabym
              wiedzieć czy rzeczywiście warto.

              Pozdrawiam
              Anika
              • agamamaoli Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:35
                Tutaj:
                www.systemtchibo.pl/?nodeid=strona_glowna&aph_zawartosc_cmt_id=281


                A
              • pia_ Re: Do dziewczyn które miały te 2 czesciowe kombi 12.09.07, 11:36
                www.systemtchibo.pl/?nodeid=strona_glowna&aph_zawartosc_cmt_id=281

                Tutaj masz ten katalog. A po rzeczy radzę się wybrać pierwszego
                dnia, zaraz po otwarciu sklepu. Co bardziej chodliwe towary - a
                kombinezon będzie do nich z pewnością należał wykupywane są w ciągu
                pierwszych pół godziny sad. Tak mi doradziły pracujące tam
                dziewczyny, no i sama się przekonałam, kiedy chciałam kupić port
                wodny Wadera i nie było go jak przyszłam na drugi dzień sad((
    • lis888 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 13.09.07, 16:15
      Odkupię kopmbinezon TCM/Tchibo z zeszlorocznej kolekcji rozm 86/92.
      Sprawa pilna, bo musze wyjechać za pare dni do S.Petersburga na pare
      miesięcy i musze na gwałt skompletowac zimowa garderobę dla synka.
      Mój mail: polo888@onet.eu lub gazetowy
      • aniax7 Re: 12.09 w sklepach Tchibo ciuchy dziecięce zimo 16.09.07, 04:12
        Bardzo podoba mi się ten dziewczęcy kombinezon ale w Łodzi jest oprócz stoisk
        TCM w kilku sklepach REAL tylko jeden firmowy sklep Tchibo, zatem chyba
        musiałabym pojechać w środę o 10.00 aby go upolowaćsad Czy był ktoś może w dniu
        dostawy nowej, atrakcyjnej oferty w momencie otwarcia sklepu? Czy są jakieś
        dzikie kolejki?Boję się, że jakaś handlująca np. na allegro osoba wykupi mi
        przed nosem wszystkiesad
        Jeśli dobrze zrozumiałam to dziewczęce kombinezony mają być tylko w sklepie
        firmowym?
        A czy może miał ktoś z buty tej marki ( w katalogu są fajne traperki na rzepy).
        Czy warto?
        Z góry dziękuję bardzo za odpowiedzismile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka