Dodaj do ulubionych

Peg Perego PLiko P3 - okienko w budce?

08.09.07, 09:00
Jak jest z okienkami w budce w PP Pliko P3? We wszystkich kolorach
są? Bo na zdjęciach wyraźnie widac ze sa tylko w niektórych, wiem że
czasem sa na środku, czasem po bokach. Co z kolorami mod verde i mod
blu? Posiadaczki PP pomóżcie!
Obserwuj wątek
    • wawaga1 Re: Peg Perego PLiko P3 - okienko w budce? 08.09.07, 09:25
      W mod verde jest okienko w budce z tym ze nie jest ono przezroczyste...tylko ta
      folia przezroczysta ma na sobie jeszcze taka jakby siateczke czarną...przez co
      niezbyt dobrze widac przez to okienko...no ale cos widac - w zaleznosci od tego
      jak swiatło pada, raz lepiej raz gorzej wink
      • donna28 Re: Peg Perego PLiko P3 - okienko w budce? 09.09.07, 06:42
        Ja mam Crystal i jest okienko, ta siateczka jest jasna i widać dobrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka