lizkaa
08.09.07, 09:00
Jak jest z okienkami w budce w PP Pliko P3? We wszystkich kolorach
są? Bo na zdjęciach wyraźnie widac ze sa tylko w niektórych, wiem że
czasem sa na środku, czasem po bokach. Co z kolorami mod verde i mod
blu? Posiadaczki PP pomóżcie!