Dzisiaj kupiłam dla mojego synka nowe Pampersy.Wydaje mi się jakby były
troszkę cieńsze, a poza tym mają nowe rysuneczki, chyba poprzednia wersja
była ładniejsza

(. Może przesadzam, przecież i tak prędzej czy póżniej
trafią do worka na śmieci, ale ja i synuś bardzo lubimy oglądać pampersowe
rysunki.A w tych nowych jest chyba mniej zwierzątek, i mniej kolorów.
Przy zakupie pieluszek ucieszyłam się niższą ceną, zapłaciłam 43,19 zł za
dużą paczkę. W domu jednak stwierdziłam, że w paczce zamiast 54 pieluszek
jest ich 50. I niby zaoszczędziłam kilka złotych, ale jednak trzeba będzie
szybciej kupić następną pakę.
Co Wy myślicie o nowych Pampersach?
Pozdrawiam.Monika