Dodaj do ulubionych

Nowe Pampers Total Care

27.08.03, 21:51
Dzisiaj kupiłam dla mojego synka nowe Pampersy.Wydaje mi się jakby były
troszkę cieńsze, a poza tym mają nowe rysuneczki, chyba poprzednia wersja
była ładniejsza sad(. Może przesadzam, przecież i tak prędzej czy póżniej
trafią do worka na śmieci, ale ja i synuś bardzo lubimy oglądać pampersowe
rysunki.A w tych nowych jest chyba mniej zwierzątek, i mniej kolorów.
Przy zakupie pieluszek ucieszyłam się niższą ceną, zapłaciłam 43,19 zł za
dużą paczkę. W domu jednak stwierdziłam, że w paczce zamiast 54 pieluszek
jest ich 50. I niby zaoszczędziłam kilka złotych, ale jednak trzeba będzie
szybciej kupić następną pakę.
Co Wy myślicie o nowych Pampersach?
Pozdrawiam.Monika
Obserwuj wątek
    • mamamamamama Re: Nowe Pampers Total Care 27.08.03, 22:09
      Wlasnie dzisiaj widzialam te nowe Pampersy w sklepie , ale niestety jeszcze nie
      zakupilam , bo zostalo mi okolo 40 sztuk Huggisow !!!!!!!
      Kurcze juz nie moge sie doczekac kiedy je wyprobujemy!!!!!!!

      Muszka napisz cos o ich chlonnosci i czy bez kitu sa lepsiejsze.
      Rowniez chce poznac zdanie innych e-mamusiek!!

      Pozdrawiam!!

      Karola+Esterka(08.05.03)
    • utalia Re: Nowe Pampers Total Care 27.08.03, 22:10
      Jezeli jestes osoba zauwazajaco rysuneczki na pieluchach jednorazowych i masz
      zdanie co do ladnosci tych czy innych zapraszam Cie do dyskusji na forum
      w "Salonie" watek pt.Czy juz zwariowalam. Tam wlasnie rozmawiamy o rysunkach na
      pampersach, ja nie cierpie kaczorkow a lubie krowki. Pozdrawiam Utalia
    • muszka_tse_tse Re: Nowe Pampers Total Care 27.08.03, 22:18
      Pampersy są chłonne, zresztą tak samo jak poprzednie.Mają też te prawie
      niewidoczne paseczki z aloesem.Teraz synuś śpi i rano się okaże czy czasem nie
      przeciekają. Bo czasami nam się to zdarzało z tymi poprzednimi Pampersami.
      Pozdrawiam.
    • iberka Re: Nowe Pampers Total Care 28.08.03, 21:49
      w carrefor'ze sa po 39 zlotych na promocji.a co do tego,ze jest ich mniej to
      powiem tyle ,ze kiedy najstarsza wesrj stawala sie wersja koala to tez zrobili
      mniej pieluszek w paczce i ze cena niby nizsza.i teraz znowu...zmiana
      wizerunku ,nizsza cena ale jeszcze mniej pieluszek.
    • fionna Re: Nowe Pampers Total Care 29.08.03, 07:44
      rzeczywiscie - to samo jest z "3" - w starej paczce bylo 74, a w nowej tylko 68
      nie pamietam tylko ile kosztowaly
      a wizualnie - wydaja mi sie takie same
    • meme1 Re: Nowe Pampers Total Care 29.08.03, 16:41
      my yzywamy tydzien i s atakie strasznie dziwne,ni to cienkie ni grube,bure
      rysunki,juz wole first steps(te z gumkami)..
    • p_swiat Re: Nowe Pampers Total Care 30.08.03, 21:49
      ja też dzisiaj kupiłam te nowe pampersy, ale za 56 szt roz 4 zapłaciłam
      44,99zł.zuzia teraz słodko śpi i zobaczymy czy są tak samo chłonne i nie
      przelewają sie jak poprzednie, ale prawda obrazki sa takie jakieś smutne sad
      Mam nadzieję, że pampers nas nie zawiedzie
    • merigold_triss Re: Nowe Pampers Total Care 02.09.03, 10:31
      szcerze mowiac to inne pampersy po nocy tak nie smierdzasadi mam wrazenie ze
      przeciekaja jak nie zmienie przez noc.
      • ewitka610 Re: Nowe Pampers Total Care 02.09.03, 12:31
        Dla mnie akurat te nowe Pampersy są o tyle lepsze, że są nieco szersze w pasie.
        Już zastanawiałam się nad przejściem na wyższy rozmiar: "4"(mimo że mieścimy
        się jeszcze w zakresie kilogramowym "3"), bo coraz trudniej było mi zapiąć
        pieluszkę w pasie (synuś jest troszkę zaokrąglony) . Mąż przez przypadek kupił
        Total Care nr "3" i okazało się, że te są całkiem luźne. Poza tym to samo, jak
        za luźno zapniesz, to przecieka, ale to chyba każda, bez względu na markę.
      • kopytko1 Re: Nowe Pampers Total Care 04.09.03, 17:13
        Ja nie wiem co Wy chcecie od tych pampersów uważam że są jak każde inne a że
        przeciekają? Mnie nie przeciekają a wręcz przeciwnie poprzednie przeciekały ale
        myślę że to tylko i wyłącznie przez złe ich założenie i zapięcie.Jak dobrze
        zapniecie to nie będą przeciekać!!!Mój synek śi i nie narzeka a ja wstaję tylko
        po to by go nakarmić w nocysmile hihi swoją drogą ciekawe jak Wy to robicie że Wam
        przeciekają...
        pozdrawiam i życzę cierpliwości
        mama Adasia I Tomcia
    • diana30 Re: Nowe Pampers Total Care 04.09.03, 07:52
      Te pampersy są"super" jeśli chodzi o ich wytrzymałość na nie wchłanianie,
      Jestem po nieprzespanej nocy. Tak !!! 3 x wstawałam tylko na samą zmianę nie
      pieluchy a zmoczonych totalnie ubranek i prześcieradła. Siusie wylatuja bokami
      bądź w większości tyłem. Może gdyby mały spał na wysokich poduchach siusie
      spływałyby na przód i chłonęły się. Dlaczego część tylną pampers zrobił tak
      beznadziejnie cienki??? Czemu to ma służyć? Jak narazie to dzięki za taki
      interes. Przydatność = się przydatności pieluchy tetrowej. Cena
      nieporównywalna. Załuję, że kupiłam aż dwie duże paki. Te wcześniejsze pampersy
      były o wiele lepsze.
      Rozgoryczona i nie wyspana
      • yoanika Re: Nowe Pampers Total Care 05.09.03, 21:29
        Pampers zrobił cienkie tyły by dziecku było bardziej sucho, a sam przy okazji
        miał większe zyski ze sprzedaży ot i co. Gdyby dziecku miało być całkiem sucho
        trzeba by było zmieniać pieluchę po każdym siusiu, ponieważ zanim pieluszka się
        przeleje to dziecko i tak ma mokro z przodu. Więc jaka to różnica czy ma mokro
        tylko z przodu czy i z tyłu? Dla mnie żadna bo mokro jest i tak, ale dla
        pampersa widać istotna skoro wymienił stare pampersy na nowe. A co do
        przelewania się to rzeczywiście ich chłonność spadła mocno. Ja także wstaję w
        nocy ponieważ mój synek budzi się w mokrych śpioszkach i mimo dokładnego
        zapięcia pieluszki siuśki uciekają bokami. Zastanawiam się czy nie wrócić do
        tych tanich pieluszek. Bo jaka jest różnica skoro i tak muszę malucha częściej
        przewijać. Po co przepłacać???
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka