Dodaj do ulubionych

Do mam, które będą jutro w Zarze:)

28.03.08, 19:46
Znowu mam wielką prośbę, tym razem o spódniczkę.
Gdyby któraś z Was mogłaby mi pomóc będę bardzo wdzięcznasmile
z góry dziękuję
Obserwuj wątek
    • minkapinka Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 19:58
      wyslij mi co chcesz, moze jutro bede, ale nie obiecuje, bo dzisiaj byłam
      • pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 20:04
        napisałam na gazetową, spódniczka ma zakładki przy kieszonkach
        • coronella Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 21:51
          ta, ktora ja mam wygląda tak:
          img440.imageshack.us/img440/1271/dscf0702kl4.jpg
          img440.imageshack.us/img440/6103/dscf0701uz5.jpg
          to była jedyna na ten wzrost
          • pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 23:06
            to nie tasad
            tamta była z innego rodzaju jeansu
            raz jeszcze dziękuję i pozdrawiamsmile
    • pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 29.03.08, 12:06
      Niestety, obdzwoniłam całą Polskę (dosłownie) oprócz Arkadii bo tam
      nikt nie odbiera i nigdzie nie ma, buuusad((
      • busy_bee do pade 29.03.08, 16:18
        pade napisała:

        > Niestety, obdzwoniłam całą Polskę (dosłownie) oprócz Arkadii bo
        tam
        > nikt nie odbiera i nigdzie nie ma, buuusad((

        A masz jakies zdjecie tej spodniczki? Moze wyskocze w tygodniu na
        zakupy to moge sprawdzic (ale to w UK - nie wiem czy asortyment maja
        ten sam co w PL).
        • pade Re: do pade 29.03.08, 21:58
          mam tylko kod prod. 5575/600/400
          ale nie wiem czy obowiązuje we wszystkich krajach
          • busy_bee Re: do pade 29.03.08, 22:34
            pade napisała:

            > mam tylko kod prod. 5575/600/400
            > ale nie wiem czy obowiązuje we wszystkich krajach

            OK, jesli sie wybiore to moge sprawdzic (tak pod koniec tygodnia).

            Tylko jak ta spodniczka wyglada/na jaki wiek/ile kosztuje?

            No i tak z ciekawosci, to gdzie ja widzialas, jezeli nigdzie jej nie
            ma?
            • pade Re: do pade 30.03.08, 00:22
              Widziałam ją na żywosmile ale nie było naszego rozmiaru, a chciałam
              kupić na 5-6lat, poza tym cena atrakcyjna bo 39zl a nie 79zł i
              najważniejsza sprawa-spódniczki z zary są dość szerokie w pasie, a
              ja takich akurat potrzebuję, stąd te moje intensywne poszukiwaniasmile
              Spódniczka jest granatowa, ma na dole potrójne przeszycie jasną
              nitką, zaszewki przy kieszonkach i jest rozkloszowana, ładnasmile
              ja chyba zamieszkam w zarzesmile co rusz coś przeceniają a ja potem
              szukam rozmiaru po całej Polsce jak głupiasmile))
            • pade do busy_bee 15.04.08, 21:33
              Mam już spódniczkę na 4-5 lat i niestety za ciasna! jestem
              zrozpaczona bo spódnica cudna...
              Czy mogłabym Cię prosić, zebyś przy okazji zakupów w zarze zobaczyła
              czy jest ta spódniczka?
              ciemny jeans, regulacja w pasie (i co z tegosmile), z tyłu kieszonki, a
              z przodu przy kieszonkach zaszeweczki, całość w kształcie litery A
              • busy_bee do pade - napisalam na priv - n/t 16.04.08, 00:13
    • agni71 Re: A może...? 30.03.08, 00:46
      zapytaj, czy mogą sprawdzic, czy gdzies w Polsce te spódniczki mają -
      i moze mogliby dla ciebie sprowadzić? Niektore sklepy przeciez
      oferują takie usługi?
      • agapk pade 30.03.08, 13:32
        czy ona miala jakąs czerwoną "szarfę- wstążkę" w pasie?
        bo widzialam takie w forum gliwickim w zarze po 39 zł z jeansu - bardzo ładne
        był rozmiar 5-6
        • pade Re: pade 30.03.08, 16:17
          to nie tasad
          a do agni71:
          obdzwoniłam całą Polskę, nigdzie nie ma tego rozmiaru
          znalazłam w Krakowie rozmiar 4-5 i zastanawiam się nad nią,
          oglądałam podobne modele w tym rozmiarze i były dość duże, tylko nie
          wiem czy koleżanka się dzisiaj wyrobi i mi odbierze...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka