pade 28.03.08, 19:46 Znowu mam wielką prośbę, tym razem o spódniczkę. Gdyby któraś z Was mogłaby mi pomóc będę bardzo wdzięczna z góry dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
minkapinka Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 19:58 wyslij mi co chcesz, moze jutro bede, ale nie obiecuje, bo dzisiaj byłam Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 20:04 napisałam na gazetową, spódniczka ma zakładki przy kieszonkach Odpowiedz Link Zgłoś
coronella Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 21:51 ta, ktora ja mam wygląda tak: img440.imageshack.us/img440/1271/dscf0702kl4.jpg img440.imageshack.us/img440/6103/dscf0701uz5.jpg to była jedyna na ten wzrost Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 28.03.08, 23:06 to nie ta tamta była z innego rodzaju jeansu raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: Do mam, które będą jutro w Zarze:) 29.03.08, 12:06 Niestety, obdzwoniłam całą Polskę (dosłownie) oprócz Arkadii bo tam nikt nie odbiera i nigdzie nie ma, buuu(( Odpowiedz Link Zgłoś
busy_bee do pade 29.03.08, 16:18 pade napisała: > Niestety, obdzwoniłam całą Polskę (dosłownie) oprócz Arkadii bo tam > nikt nie odbiera i nigdzie nie ma, buuu(( A masz jakies zdjecie tej spodniczki? Moze wyskocze w tygodniu na zakupy to moge sprawdzic (ale to w UK - nie wiem czy asortyment maja ten sam co w PL). Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: do pade 29.03.08, 21:58 mam tylko kod prod. 5575/600/400 ale nie wiem czy obowiązuje we wszystkich krajach Odpowiedz Link Zgłoś
busy_bee Re: do pade 29.03.08, 22:34 pade napisała: > mam tylko kod prod. 5575/600/400 > ale nie wiem czy obowiązuje we wszystkich krajach OK, jesli sie wybiore to moge sprawdzic (tak pod koniec tygodnia). Tylko jak ta spodniczka wyglada/na jaki wiek/ile kosztuje? No i tak z ciekawosci, to gdzie ja widzialas, jezeli nigdzie jej nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: do pade 30.03.08, 00:22 Widziałam ją na żywo ale nie było naszego rozmiaru, a chciałam kupić na 5-6lat, poza tym cena atrakcyjna bo 39zl a nie 79zł i najważniejsza sprawa-spódniczki z zary są dość szerokie w pasie, a ja takich akurat potrzebuję, stąd te moje intensywne poszukiwania Spódniczka jest granatowa, ma na dole potrójne przeszycie jasną nitką, zaszewki przy kieszonkach i jest rozkloszowana, ładna ja chyba zamieszkam w zarze co rusz coś przeceniają a ja potem szukam rozmiaru po całej Polsce jak głupia)) Odpowiedz Link Zgłoś
pade do busy_bee 15.04.08, 21:33 Mam już spódniczkę na 4-5 lat i niestety za ciasna! jestem zrozpaczona bo spódnica cudna... Czy mogłabym Cię prosić, zebyś przy okazji zakupów w zarze zobaczyła czy jest ta spódniczka? ciemny jeans, regulacja w pasie (i co z tego), z tyłu kieszonki, a z przodu przy kieszonkach zaszeweczki, całość w kształcie litery A Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: A może...? 30.03.08, 00:46 zapytaj, czy mogą sprawdzic, czy gdzies w Polsce te spódniczki mają - i moze mogliby dla ciebie sprowadzić? Niektore sklepy przeciez oferują takie usługi? Odpowiedz Link Zgłoś
agapk pade 30.03.08, 13:32 czy ona miala jakąs czerwoną "szarfę- wstążkę" w pasie? bo widzialam takie w forum gliwickim w zarze po 39 zł z jeansu - bardzo ładne był rozmiar 5-6 Odpowiedz Link Zgłoś
pade Re: pade 30.03.08, 16:17 to nie ta a do agni71: obdzwoniłam całą Polskę, nigdzie nie ma tego rozmiaru znalazłam w Krakowie rozmiar 4-5 i zastanawiam się nad nią, oglądałam podobne modele w tym rozmiarze i były dość duże, tylko nie wiem czy koleżanka się dzisiaj wyrobi i mi odbierze... Odpowiedz Link Zgłoś