Dodaj do ulubionych

spacerówka z funkcją glębokiego?

26.08.08, 15:54
Czy któraś z Was ma może wózek spacerowy który posiada funkcję wózka
głebokiego? Chodzi mi mniej więcej o taki wózek jak link poniżej ale
żeby miał taki wkład jak wózek głeboki (taką torbę,która spełniałaby
rolę wózka głebokiego) i do tego taka osłonka na zimę.
www.allegro.pl/item418184101_wozek_spacerowy_spacerowka_sprint_baby_design.html
Obserwuj wątek
    • aleksandra1977 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 16:09
      mamy wozek Hartan Racer Plus, mozna dokupic do niego miekka gondolke.
      Moze ktorys z modeli Teutonia, np. Pixxel?
    • mamakostka Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 16:37
      Graco Quatero Tour Deluxe- wyjmowana gondolka byla swietna, maly w
      niej spal w nocy w naszym pokoju
      • 12olcia Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 16:45
        Polecam Quatro Tour deluxe.
    • betty842 Dzięki!!! 26.08.08, 17:25
      Właśnie o takie wózki mi chodziło ale nie wiedziałam pod jakimi
      nazwami ich szukać.
      • renik78 Re: Dzięki!!! 26.08.08, 20:03
        Ja mam graco vivo,też ma wyciąganą gondolkę.
    • mbw78 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:07
      Zapomniałąm dodać, że gondolka w tym wózku jest naprawdę bdb
      jakosći, porządnie usztywniona na dnie tak żeby nie odkształcała się
      pod wpływem ciężaru dziecka a wózek to Graco Quattro Tour sport-
      najnowsze "dziecko" tej firmy z dużo bardziej nowoczesnym wyglądem
      niż poprzednicy czyli modele z linii "tour delux", dużo lepiej
      wykonany również, stylizowany jest na Casualplay S6 ale jego cena
      jest niższa
      • kinia69 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:20
        Ja też szukałam wózka z gondolą i po kilku testach doszliśmy z mężem
        do wniosku, że najlepszy bedzie chicco trio enjoy lub seria ct i
        inne podobne. Po pierwsze w zestawie oprócz spacerówki jest gondola -
        sztywna a nie jakies badziewie, oraz fotelik samochodowy. Wszystko
        to (zamiennie) montuje sie do stelazu spacerówki (prosty system
        wpinania). Wózek lekki, fajne kolory. Gondola z funkcja podnoszenia
        dna, mozna ja nosic i jest naprawde duza(mały ma 6,5 mies waży 8 kg
        i 74 cm i sie miescibez problemów). Za to w tak chwalonych wozkach
        graco tour deluxe: z gondoli dziecko szybko wyrasta bo jest
        ciasna.Sam wózek jakis taki zabudowany i z przodu u z tyłu, że
        wyglada jak czołg,brzydka kolorystyka i wogóle jakis taki.
        Jeśli chodzi o cene to jest tańszy graco, ale ja swoj kupiłam na
        allegro i jest super, sprawny i za niska cene.
        Pozdrawiam
        • mbw78 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:28
          Zależy jaki graco widziałaś... ja nie uważam żeby moja córka
          jeździła szpetnym czołgiem, wręcz przeciwnie. A zabudowany jest
          tylko wtedy kiedy pzresuniesz budkę na przód wózka żeby ochronić
          porządnie dziecko przed wiatrem lub słońcem, gondola owszem za duża
          nie jest ale za to spacerówka przystosowana jest bardzo dobrze do
          przewozu niemowlaka a większość mam dość szybko chce przesadzić
          dziecko do spacerówki.
          • kinia69 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:38
            Mały ma już 6 miesięcy. Widziałam Graco tour deluxe kolor brażowy i
            niebieskawe. Do tej pory jak widze ten niebieski to mi ciarki chodzą
            po plecach, ze chciałam kupic cos takiego. Nie wykluczam, ze model
            sport prezentuje sie lepiej, bo u nas takiego nie było w sprzedazy i
            na miescie nie widziałam. Oceniałam jedynie tą starą wersję. Dzis
            małego przesadziłam do spacerówki (zabierałam sie od jakiegos czasu -
            bo Adaś nagminnie chce siedziec i wszystko ogladać) ale cały czas
            mam mieszane uczucia, że mój "mały dzidziuś" już tak dorośle bedzie
            jeździł z dala od mamusi - bo minusem jest nieprzekładana raczka i
            jazda małego tyłem do mamy (w chicco trio). Na to tez należy zwrócic
            uwagę. Ogladałam baby design smart czy jakos tak i jak sie przłożyło
            rączke, to problem był z jazdą-dziwnie się prowadził i nie mozna
            jeszcze było kołek zablokować.
            • kinia69 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:41
              Odnosnie skrzypienia - to ja mam trio enjoy i mi nie skrzypi w
              przeciwieństwie do szwagierki ct 01 - ten daje popalic. Mi mój model
              sie bardziej podoba, lepiej sie prowadzi. Szwagierka postawiła na
              nowszy model, lepszy design (kolor pasuje do torebki smile ), i był
              droższy od mojego.
          • michaldolek Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 18.09.08, 13:29
            Jeżeli mogę coś polecic to proponuję zastanowić się nad spacerówką Jeep. Poniżej
            podam Ci link....myślę, że to dobry wybór w atrakcyjnej cenie...

            allegro.pl/item430182530_spacerowka_parasolka_jeep_wozek_okazja.html
        • aleksandra1977 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:30
          uzywalam chicco ct 0.2 jako spacerowki, ale dosc szybko
          zrezygnowalam z tego wozka, bo potwornie skrzypial... Zreszta nie
          tylko chicco skrzypia. To cecha tych wozkow, ktore maja duzo
          plastiku...
        • mamakostka Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 26.08.08, 21:46
          1)kolorystyka jest cecha gustu moja droga (tu gdzie meiszkam wozek
          ten jest dostepny w kilku kolorach)
          2)wozek nie slozy do WYGLADANIA, tylko ma byc funkcjonalny, dziecku
          ma byc wygodnie a nie mi ma byc do twarzy z danym modelem wozka
          3)jakis taki....no comment
          4)gondola w tour de luxe jest usztywniana (co mozesz sobie zreszta
          regulowac ze wszystkich stron oraz ma dodatkowa sztywna "poduszke"
          pod dnam, wyjmowana, w zestawie Travel System jest rowniez fotelik
          samochodowy, ktory wpina sie do wozka bezproblemowo, dodatkowo
          fotelik jest montowany na 2 sposoby w aucie : tradycyjny i ze
          stelazem na stale zapinanym w aucie z noga usztywniajaca (fotelik
          wpina sie wtedy bardzo latwo, nie walczac z pasem)
          5)co do gondoli to sie zgodze, moj syn mial ja do 4 miesiaca....ale
          nawet jakby mu byla dobra, to ktore dziecko jezdzi do 6,5 mies w
          gondoli???? Nawet jak ma ochote spac na spacerze rozkladam mu
          spacerowke na pozycje lezaca. Gdyby bylo w gondoli a chcialo sobie
          potem siedziec i ogladac swiat (co w tym wieku jest raczej czeste)co
          robisz zgondola? zarzucasz sobie na plecy, zeby maly mogl siedziec?
          • kinia69 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 27.08.08, 08:26
            otóz gondola w chicco ma podnoszone do siedzenia dno, wiec mały sobe
            z niej świat oglada. dziecko nie powinno za wczesnie byc sadzane ze
            wzgledu na krzywienie dolnej czesci kregosłupa. moja droga moje
            dziecko jak i wielu osob ktore znam wlsnie jezdzi w takich gondolach
            i to niektore dzieci mialy 7-8 miesiecy, bo o wlasnych silach nie
            siedzialy. odnosnie wygladania - to przeczytaj sobie dokladnie tresc
            i przeaanalizuj przeslanie. a to ze fotelik jest tak a nie inaczej
            montowany - to taka mozliwosc jest tez w chicco.
            • aleksandra1977 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 27.08.08, 10:50
              Kinia69, zawziecie bronisz marki Chicco, ale nie o to w tym watku
              chodzilo...
            • mamakostka Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 27.08.08, 19:43
              przeczytaj sobie dokladnie tresc
              > i przeaanalizuj przeslanie.

              Moge dolaczyc medytacje i afirmacje jak Ci zalezy...ale jak zyje nie
              widzialam dziecka 7-8 mies lezacego w gondoli. Wszyetkie dzieci,
              ktore znam od 5-6 mies jezdza w spacerowkach (oczywiscie nachylenie
              nie 90 stopni ale w pozycji pollezacej). Zreszta mysle, ze nawet
              gdybym posiadala ten wozek Chicco o ktorym piszesz, wozenie 7-8 mies
              dziecka w gondoli, (nawet gdyby jakims cudem chcial lezec caly
              spacer) byloby niebezpieczne ze wzgledu na aktywnosc malego, ktory
              ciagle podciaga sie i siada. A przypinanie go szelkami (czy takowe
              sa w tej gondoli? OTO JEST PYTANIE) byloby w tej sytuacji nieludzkie.
              Pozdrawiam
              • andziaa81 Re: spacerówka z funkcją glębokiego? 18.09.08, 13:48
                Ja mam wózek espiro city,moja córunia szybko wyrosła z poprzedniego wózka baby
                smile-Axel,wiec musiałam ją już w 3 miesiacu przeniesc do spacerówki!Jestem
                bardzo z niej zadowolona jest zabudowana,ma fajna poduszeczkę pod główkę dla
                niemowląt,duże koła ,które w zimowe zaspy mnie nie zawiodą,oparcie ma 5
                stopniowa regulacje,wiec mała leżała!Na początku podnosiłam podnóżek do góry i
                miałam mała gondolesmile
                oto link:
                www.allegro.pl/item440471498_bb_city_wozek_espiro_baby_design_nowy_4_kol.html
            • mamakostka pytanie... 27.08.08, 19:50
              "otóz gondola w chicco ma podnoszone do siedzenia dno"
              a mozesz objasnic?
              znalazlam jedynie informacje, ze ten model wozka ma "regulacje
              wysokosci wewnetrznego podglowka"
              jak to wyglada? sklada sie ja w fotelik?
              (nie ma w tym pytaniu zadnej uszczypliwosci, weszlam na strone
              producenta i wozek nieczego sobie, tylko nie rozumiem tego co
              powyzej)
              Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka