Dodaj do ulubionych

Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał?

22.09.08, 14:30
W piątek pan na infolinii powiedział mi, ze paczka została do mnie
wysłana już w środę i dlatego nie mogłam anulować części zamówienia,
a dzisiaj rano dostałam mail'a, ze paczka została wysłana dzisiaj
rano i jest w drodze. Hmmm...
Czy ktoś już dostał upragniony kombinezon?
Obserwuj wątek
    • kinas3 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 22.09.08, 18:20
      Ja też dziś o godz. 13 dostałam tego samego maila z Tchibo.
      Ciekawe kiedy faktycznie zostały te paczki nadane ??
      • zyna Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 22.09.08, 18:55
        A ja maila z tchibo dotyczacego wysylki nie dostalam, a na stronie w
        statusie zamowienia mam ze wyslano?
        Chyba balagan maja?
        • kinas3 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 22.09.08, 19:17
          Faktycznie chyba mają bałagan. Pozostaje cierpliwie czekać na nasze paczki.
          Rano miała w statusie w przygotowaniu , a teraz już mam wysłane smile
          Do zimy na pewno dotrze smile
    • izryn Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 22.09.08, 19:31
      Ja też dostałam dziś maila, że paczka wysłana.
    • monia19722 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 23.09.08, 08:05
      wczystkie wcześniejsze paczki dostawałam w srodę jak kolekcja "wchodziła" do
      sklepu albo w czwartek; wczoraj również dostałam mail że paczka wysłana więc
      pewnie do środy/czwartku dotrze; ale jako jedyna chyba nie zamawiałam
      kombinezonu tylko dodatki smile)
      • zyna Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 23.09.08, 08:15
        Tez juz dostalam maila, ze paczka wyslana.
    • ju_mi Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 24.09.08, 14:47
      Podnoszę wątek wink

      Ja jeszcze nie dostałam i jest mi trochę przykro, bo dzisiaj w
      sklepie kupowałam dla synka kolezanki i mogłam tez kupić dla swojego.

      Dostał ktoś paczkę?
      • akinom.3 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 24.09.08, 15:01
        ja tez czekam...
    • paproszek57 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 24.09.08, 15:06
      i ja czekam, te paczki to chociaz priorytet?
      • izryn Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 24.09.08, 15:08
        ja też czekam...
    • draszka77 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 25.09.08, 13:33
      witam! ja tez zamawiałam przez net kombinezon w tchibo i tez nie
      mogłam sie doczekac kiedy w konczu go dostane. Dzis zadzwoniłam na
      informacje tchibo i uzyskałam informacje, ze paczki są wysyłane z
      Niemiec pocztą. Pan powiedział, ze najszybciej kiedy moga dojsc
      kombinezony to sroda w przyszły tygodniusad( buusad
      pozdrawiam
      • ju_mi No co Ty! Chyba zartujesz?? 25.09.08, 13:43
        W takim razie cieszę się, ze dzisiaj przez przypadek kupiłam
        kombinezon w sklepie Tchibo big_grin
    • paproszek57 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 26.09.08, 13:42
      i ja zadzwoniłam , i to samo usłyszałam, w poniedziaek z Niemiec
      wysłalisadzła jestem jak cholera, bo juz sie nie mogę doczekać,
      kupiłam bo prawie wszstkie się zachwycacie i juz bardzo chciałabym
      zobaczyc i pomacać
    • pasmo30 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 29.09.08, 09:55
      Ja własnie dostalam dziś rano.
    • nazuz Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 29.09.08, 10:50
      ja dostałam w sobote rano - miałyście rację - normalnie corce kuuję
      ciuszki na 104, mała ma około 98 cm wzrostu i kombinezonik 98-104
      jest przydużawy, całe szczęście, ze nei kupiłam większego!!!!!!!!!!
      Dziękuję!!!!!!!!
    • leila78 dostałam 29.09.08, 13:48
      mój synek ma 83 cm. trochę za duży ale na zimę jak znalazł będziesmile
      • izryn Re: dostałam 29.09.08, 14:22
        Ja też już mam. Jest super.
      • kinas3 Re: dostałam 29.09.08, 16:33
        Ja też już mama. Córcia moja wygląda w nim cudnie smile
        • akinom.3 Re: dostałam 29.09.08, 17:46
          ja tez mam, jest świetny, troche za duzy...ale i tak super
    • kara13 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 29.09.08, 20:47
      dostalam i ja w piatek.
      Corka nosi 98/104 i taki kombinezon jest za duzy sad
      • mamaemmy a z Krakowa ktos już dostał? 29.09.08, 20:52
        bo ja nie uncertain
        Niby mamy czas do zimy,ale chciałabym juz!
        • monika78kr Re: a z Krakowa ktos już dostał? 29.09.08, 21:34
          Dostalam i ja, z Krakowasmile Niestety o wiele za duzy - a tak mi sie
          podoba - leciutki, dopracowany. Buuu...
          • mamaemmy Re: a z Krakowa ktos już dostał? 29.09.08, 23:03
            to może ja jutro dostanęsmile?
            A ile cm ma Twoja córeczka?
            • monika78kr Re: a z Krakowa ktos już dostał? 30.09.08, 11:26
              Corka ma ok 105 - od dawna kupuje jej rzeczy na 110 wiec obawiam sie
              ze 98/104 bedzie za maly. Ale musze sie o tym przekonacsmile
      • janka19 Do Kara13 30.09.08, 12:19
        A będziesz wymieniała na mniejszy ?
        Ja kupiłam 86/92 i jest za mały, z chęcią bym się wymieniała z kims
        na 98/104.
        Szukam kogos kto kupił 98/104 i chce wymienic na mniejszy.
        W razie czego pisz gjp@wp.pl
    • paproszek57 Re: Kombinezon Tchibo - czy ktoś już dostał? 30.09.08, 13:49
      i ja dostałam, syn ma 86 cm i ten 86/92 jest idealny, akurat, i
      bardzo mi sie podoba, jedyny minus to że kurtka b.jasna a mój lata
      jak wściekły i wciąż sie przewracasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka