ju_mi
22.09.08, 14:30
W piątek pan na infolinii powiedział mi, ze paczka została do mnie
wysłana już w środę i dlatego nie mogłam anulować części zamówienia,
a dzisiaj rano dostałam mail'a, ze paczka została wysłana dzisiaj
rano i jest w drodze. Hmmm...
Czy ktoś już dostał upragniony kombinezon?