Dodaj do ulubionych

Muzyka bobasa

16.11.03, 22:15
Mamusie macie może te płyty?Sprawdzają się?Dzieci słuchają tej muzyki?
a może można ją skądś ściągnąć?
Pozdrawiam serdecznie!
Obserwuj wątek
    • madzia.b2 Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 09:34
      są super! Moja dzidzia (6 mies) słucha od urodzenia.Polecam.
      • martael Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 11:13
        Cześć,
        Jak dla mnie rewelacja. Mój synek (2 mies.)przysłuchuje
        się z ciekawością tym dźwiękom. Ja puszczam sobie dla
        relaksu. Super. Mam na razie pierwszą część i "Klasykę
        bobasa", ala wczoraj zamówiłam część 2 i 3. Polecam.
        • martael Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 11:21
          PS. A ściągnąć niestety raczej znikąd nie można. Sama
          przeszukałam wszystko co się da zanim kupiłam wink). We
          fragmentach można posłuchać na stronie o płytach:
          www.muzykabobasa.pl/muzyka.html
          • utalia Re: Muzyka bobasa 18.11.03, 12:19
            Pierwsza plyte kupilam jak Malwina miala 4 miesiace, pozniej jak tylko
            pojawialuy sie nastepne zamawialam je przez internet. Teraz mala skonczyla juz
            9 miesiecy i widze jak sie cieszy kiedy jej puszczam te znane juz utwory.
            Zreszta mnie ta muzyka tez odpreza. Teraz czekamy na klasyke bobasa
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka