arvena 16.11.03, 22:15 Mamusie macie może te płyty?Sprawdzają się?Dzieci słuchają tej muzyki? a może można ją skądś ściągnąć? Pozdrawiam serdecznie! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
madzia.b2 Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 09:34 są super! Moja dzidzia (6 mies) słucha od urodzenia.Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
martael Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 11:13 Cześć, Jak dla mnie rewelacja. Mój synek (2 mies.)przysłuchuje się z ciekawością tym dźwiękom. Ja puszczam sobie dla relaksu. Super. Mam na razie pierwszą część i "Klasykę bobasa", ala wczoraj zamówiłam część 2 i 3. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
martael Re: Muzyka bobasa 17.11.03, 11:21 PS. A ściągnąć niestety raczej znikąd nie można. Sama przeszukałam wszystko co się da zanim kupiłam ). We fragmentach można posłuchać na stronie o płytach: www.muzykabobasa.pl/muzyka.html Odpowiedz Link Zgłoś
utalia Re: Muzyka bobasa 18.11.03, 12:19 Pierwsza plyte kupilam jak Malwina miala 4 miesiace, pozniej jak tylko pojawialuy sie nastepne zamawialam je przez internet. Teraz mala skonczyla juz 9 miesiecy i widze jak sie cieszy kiedy jej puszczam te znane juz utwory. Zreszta mnie ta muzyka tez odpreza. Teraz czekamy na klasyke bobasa Odpowiedz Link Zgłoś