Dodaj do ulubionych

Polećcie sklep ze stanikami w necie

05.03.09, 17:45
jak w temacie. Najlepiej taki z normalnymi cenami. Zazwyczaj kupuje
staniki za 40 - 70 zł w realu ale teraz nie mnm czasu a trochę
mirozmiar mi spadł i muszę się okupić.
Obserwuj wątek
    • memphis90 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 05.03.09, 22:20
      Jagna.pl -ceny przystępne, dobra rozmiarówka...
      • hellious Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:20
        O, faktycznie ceny przystepne i jak nigdy fajna rozmiarowkasmile Chyba czas sie ponownie pomierzyc i pognebic malzona o kase na stanik big_grin Bo on jakos nie roumie ze mi potrzebny drogi a nie goowno z rynku tongue_out

        Hehe,tak w ogole to wam powiem, ze wczoraj zlapalam sie na tym, ze zaczelam uswiadamiac stanikowo facetabig_grin I o dziwo zrozumial tongue_out
    • morgen_stern Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:28
      Co to jest "normalna cena"? wink
      Niektórzy polscy producenci, np. Milena, mają przystępne ceny, ale z rozmiarówką
      bywa różnie.
      Za dobrego brytyjczyka w szerokiej rozmiarówce trzeba dać więcej niestety.

      Przede wszystkim zajrzyj tu:

      www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html
      Koniecznie zaglądnij w linki po prawej.
    • joasia401 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:29
      www.kontri.pl te same modele tylko trochę tańsze i przesyłka
      kurierem za 10 zł.
      • janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 22:34
        a ja proponuje tak: najpierw Lobby Biusciastych - wątek rozmiarowy

        a potem:
        dopasowana.pl
        monache.eu
        bigbra.pl
        ladysplace.pl
        karoline.pl
        ebras.pl
        peachfield.pl
        • kamilik Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.07.09, 20:10
          tylko nie bigbra! ostrzegam - od dłuższego czasu nie ma z nimi kontaktu - od 4
          tygodni czekam na zamówione staniki lub zwrot pieniędzy. więcej tu:
          forum.gazeta.pl/forum/w,32203,85035011,0,Zapraszam_do_nowego_sklepu.html
          i: forum.gazeta.pl/forum/w,$f,$t,$a,$seot.html?f=50580&w=92857197&a=93678262
          i zgadzam się że należy zacząć od wątku rozmiarowego smile
    • sikorka.1 kontri.pl 07.03.09, 22:55
      polecam, bo sama kilka razy zamawiałam. Mam o tyle dobrze, że
      mieszkam w Białymstoku i można na miejscu przymierzyc, to co sie
      zamówiło.
      Wybór mają ogromny i dobrych firm.
    • idid Staniki w necie 08.03.09, 19:59
      Najpierw proponuję się dobrze pomierzyć, bo może jesteś w tych 90% Polek
      noszących zły rozmiar stanika.
      Linki do tabeli wymiarów i dobrych sklepów zostały już podane wyżej. Może jesteś
      szczęściarą, która mieści się w rozmiarówce polskich firm i będziesz mogła
      kupować staniki za cenę o której piszesz. Podstawą poszukiwań jest dobry rozmiar
      - lepiej staników mniej a pasujących.
      Ja przeskoczyłam z 75C na 65H według polskiej rozmiarówki. I proszę nie bać się
      literek i cyferek - to tylko literki i cyferki wink
      • agni71 Re: Staniki w necie 08.03.09, 21:23
        Ja tez ostatnio zmieniłam rozmiar... z 75C na 65FF (ew. 70F, w zal.
        od fasonu). Tylko ceny tych stanikow niskie nie są, niestety.
        • janka39 Re: Staniki w necie 08.03.09, 21:26
          ale np swietny ruby pink mozna kupic juz za ok 80 zl
          warto smile
          nieco gorszej jakosci - moim zdaniem - sa Curvy Kate - ale tez
          niezle i ponizej 100 zl mozna kupic
          • loganmylove Re: Staniki w necie 08.03.09, 23:21
            Absolutnie zgadzam się z dziewczynami sugerującymi wpierw dobrze się wymierzyć a
            potem szukaćsmile Od miesięcy jestem "nawrócona" i wreszcie noszę idealnie
            pasujące staniki a moje piersi już wyglądają lepiejsmile Głównie kupuję w
            dopasowanej bo mieszkam blisko sklepu i mogę przymierzać. Jak wspomniała
            Janka39-Ruby Pink, Curvy Kate są tańsze, świetne Panache trochę droższe ale raz
            na jakiś czas wartosmile
            • janka39 Re: Staniki w necie 08.03.09, 23:48
              loganmylove napisała:

              > świetne Panache trochę droższe ale raz
              > na jakiś czas wartosmile


              tyle, ze niektorym (mnie np) panachowe fiszbiny kończą się na
              plecach, niestety uncertain
              • agni71 Re: Staniki w necie 09.03.09, 09:56
                Ja tez z Panache nic dla sibie nie wybrałam. Nosze Freya, model
                chyba Rio, ale to dopiero 3. dzień i wciąz czuje sie jak w gorsecie.
                Jednak liczę na wymodelowanie biustu smile
                • wszystko_gra Re: Staniki w necie 06.07.09, 23:43
                  ja przedtem nosiłam 70a push upy a teraz 65E albo DD i właśnie
                  przeglądnęłam i mam głównie Masquerade we wszystkich możliwych
                  wzorach i kolorach.
                  • wszystko_gra Re: Staniki w necie 06.07.09, 23:45
                    Panache-Masquerade wink
            • eviluk Re: Staniki w necie 09.03.09, 10:20
              I ja też popieram smile
              Też od miesiąca przerzuciłam się na całkiem inny rozmiar i wreszcie
              jest dobrze. A i biust też mi się wydaję, że wygląda lepiej.
    • janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 09.03.09, 11:28
      a ja wlasnie przymierzam czarną bridgette Ruby Pink i nie moge
      wzroku oderwac od swojego biustu wink (a czerwona jest jeszcze
      ładniejsza)
      koszt - razem z przesyłką - ok. 80 zl smile))
      • janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 09.03.09, 11:30
        dodam tylko, ze ta brigette jest w rozmiarze... 65G i nie wiem, czy
        nie za mala jednak wink
        a niedawno bylo 75B-C albo i... 80B!!!
    • wszystko_gra ja jestem uzależniona od tego... 06.07.09, 23:37
      www.intimo4you.com/
      Znakomicie dobrane rozmiary a staniki warte swojej ceny.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka