mama-osama 05.03.09, 17:45 jak w temacie. Najlepiej taki z normalnymi cenami. Zazwyczaj kupuje staniki za 40 - 70 zł w realu ale teraz nie mnm czasu a trochę mirozmiar mi spadł i muszę się okupić. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
memphis90 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 05.03.09, 22:20 Jagna.pl -ceny przystępne, dobra rozmiarówka... Odpowiedz Link Zgłoś
hellious Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:20 O, faktycznie ceny przystepne i jak nigdy fajna rozmiarowka Chyba czas sie ponownie pomierzyc i pognebic malzona o kase na stanik Bo on jakos nie roumie ze mi potrzebny drogi a nie goowno z rynku Hehe,tak w ogole to wam powiem, ze wczoraj zlapalam sie na tym, ze zaczelam uswiadamiac stanikowo faceta I o dziwo zrozumial Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:28 Co to jest "normalna cena"? Niektórzy polscy producenci, np. Milena, mają przystępne ceny, ale z rozmiarówką bywa różnie. Za dobrego brytyjczyka w szerokiej rozmiarówce trzeba dać więcej niestety. Przede wszystkim zajrzyj tu: www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html Koniecznie zaglądnij w linki po prawej. Odpowiedz Link Zgłoś
joasia401 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 09:29 www.kontri.pl te same modele tylko trochę tańsze i przesyłka kurierem za 10 zł. Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.03.09, 22:34 a ja proponuje tak: najpierw Lobby Biusciastych - wątek rozmiarowy a potem: dopasowana.pl monache.eu bigbra.pl ladysplace.pl karoline.pl ebras.pl peachfield.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kamilik Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 06.07.09, 20:10 tylko nie bigbra! ostrzegam - od dłuższego czasu nie ma z nimi kontaktu - od 4 tygodni czekam na zamówione staniki lub zwrot pieniędzy. więcej tu: forum.gazeta.pl/forum/w,32203,85035011,0,Zapraszam_do_nowego_sklepu.html i: forum.gazeta.pl/forum/w,$f,$t,$a,$seot.html?f=50580&w=92857197&a=93678262 i zgadzam się że należy zacząć od wątku rozmiarowego Odpowiedz Link Zgłoś
sikorka.1 kontri.pl 07.03.09, 22:55 polecam, bo sama kilka razy zamawiałam. Mam o tyle dobrze, że mieszkam w Białymstoku i można na miejscu przymierzyc, to co sie zamówiło. Wybór mają ogromny i dobrych firm. Odpowiedz Link Zgłoś
idid Staniki w necie 08.03.09, 19:59 Najpierw proponuję się dobrze pomierzyć, bo może jesteś w tych 90% Polek noszących zły rozmiar stanika. Linki do tabeli wymiarów i dobrych sklepów zostały już podane wyżej. Może jesteś szczęściarą, która mieści się w rozmiarówce polskich firm i będziesz mogła kupować staniki za cenę o której piszesz. Podstawą poszukiwań jest dobry rozmiar - lepiej staników mniej a pasujących. Ja przeskoczyłam z 75C na 65H według polskiej rozmiarówki. I proszę nie bać się literek i cyferek - to tylko literki i cyferki Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Staniki w necie 08.03.09, 21:23 Ja tez ostatnio zmieniłam rozmiar... z 75C na 65FF (ew. 70F, w zal. od fasonu). Tylko ceny tych stanikow niskie nie są, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Staniki w necie 08.03.09, 21:26 ale np swietny ruby pink mozna kupic juz za ok 80 zl warto nieco gorszej jakosci - moim zdaniem - sa Curvy Kate - ale tez niezle i ponizej 100 zl mozna kupic Odpowiedz Link Zgłoś
loganmylove Re: Staniki w necie 08.03.09, 23:21 Absolutnie zgadzam się z dziewczynami sugerującymi wpierw dobrze się wymierzyć a potem szukać Od miesięcy jestem "nawrócona" i wreszcie noszę idealnie pasujące staniki a moje piersi już wyglądają lepiej Głównie kupuję w dopasowanej bo mieszkam blisko sklepu i mogę przymierzać. Jak wspomniała Janka39-Ruby Pink, Curvy Kate są tańsze, świetne Panache trochę droższe ale raz na jakiś czas warto Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Staniki w necie 08.03.09, 23:48 loganmylove napisała: > świetne Panache trochę droższe ale raz > na jakiś czas warto tyle, ze niektorym (mnie np) panachowe fiszbiny kończą się na plecach, niestety Odpowiedz Link Zgłoś
agni71 Re: Staniki w necie 09.03.09, 09:56 Ja tez z Panache nic dla sibie nie wybrałam. Nosze Freya, model chyba Rio, ale to dopiero 3. dzień i wciąz czuje sie jak w gorsecie. Jednak liczę na wymodelowanie biustu Odpowiedz Link Zgłoś
wszystko_gra Re: Staniki w necie 06.07.09, 23:43 ja przedtem nosiłam 70a push upy a teraz 65E albo DD i właśnie przeglądnęłam i mam głównie Masquerade we wszystkich możliwych wzorach i kolorach. Odpowiedz Link Zgłoś
eviluk Re: Staniki w necie 09.03.09, 10:20 I ja też popieram Też od miesiąca przerzuciłam się na całkiem inny rozmiar i wreszcie jest dobrze. A i biust też mi się wydaję, że wygląda lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 09.03.09, 11:28 a ja wlasnie przymierzam czarną bridgette Ruby Pink i nie moge wzroku oderwac od swojego biustu (a czerwona jest jeszcze ładniejsza) koszt - razem z przesyłką - ok. 80 zl )) Odpowiedz Link Zgłoś
janka39 Re: Polećcie sklep ze stanikami w necie 09.03.09, 11:30 dodam tylko, ze ta brigette jest w rozmiarze... 65G i nie wiem, czy nie za mala jednak a niedawno bylo 75B-C albo i... 80B!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wszystko_gra ja jestem uzależniona od tego... 06.07.09, 23:37 www.intimo4you.com/ Znakomicie dobrane rozmiary a staniki warte swojej ceny. Odpowiedz Link Zgłoś