09.05.09, 07:30
Podobno jest dzisiaj jakaś specjalna obniżka na rowery (-10%) po
godzinach otwarcia sklepu. Wiecie coś na ten temat?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka