Dodaj do ulubionych

przy jakim Bhcg widac bijace serduszko??

29.06.04, 13:38
Dziewczyny,
dwa dni po terminie @ Bhcg wynioslo u mnie 17. Czy to nie za malo? Jak bylo u
was? W jakim tempie teraz poziom hormonu bedzie sie podnosił? Czy przy
poziomie BHCG 1500 bedzie juz widac bijace serduszko?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
kask
Obserwuj wątek
    • franula Re: przy jakim Bhcg widac bijace serduszko?? 29.06.04, 13:54

      Z noworodka:
      Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki Poziom beta-HCG ( mIU/ml )
      3 5 - 50
      4 3 - 426
      5 19 - 7.340
      6 1.080 - 56.500
      7-8 7.650 - 229.000
      9-12 25.700 - 288.000
      13-16 13.300 - 254.000
      17-24 4.060 - 165.400
      25-40 3.640 - 117.000

      a serduszko... to chyba nie zalezy od HCG
      gratuluje
      Fr
      • kask77 Dzieki 29.06.04, 16:08
        Dzieki za informacje. Poziom BHCG wskazuje tez wiek zarodka, dlatego przy danym
        poziomie tego hormonu moze zazwyczaj juz widac na usg bijace serduszko. Nie
        wiem tylko jaki to poziom. Czy 1500 juz wystarczy? Pozdobno przy takim poziomie
        widac juz cos na usg, ale nie wiem czy widac juz serce.
        Pozdrawiam
        kask
        • franula Re: Dzieki 29.06.04, 18:01
          jasne ze pozioom bety wskazuje na wiek, ale wiek znacz to po co Ci betasmile

          ja bym sie bardziej sugerowala wiekiem - skoro jest dwa dni po terminie
          miesiączki to moim zdaniem jesczez serduszka nie bedzie widać - w dwa tygodnie
          mialos sie zrobić?smile
          pozdraiwam i zycze tego widoku jak najszybciej
          • uffa1 Re: Dzieki 29.06.04, 20:26
            Serduszko przewaznie widac ok. 6 tygodnia, albo i pozniej.
            Mnie lekarz mowil, ze przewaznie powyzej 40000 BHCG jest zarodek.

            A z pierwszym USG poczekalabym dopiero do 8 tc, to taka bezpieczna granica.
            • kask77 Dwa dni po @ BHCG bylo 17 30.06.04, 18:20
              Jestem w panice, czy to nie zamalo??? Na formu przeczytalam ze kobity mialy po
              dwa tysiace (!!!) juz w dniu spodziewanej miesiaczki i wpadlam w panike!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka