kask77
29.06.04, 13:38
Dziewczyny,
dwa dni po terminie @ Bhcg wynioslo u mnie 17. Czy to nie za malo? Jak bylo u
was? W jakim tempie teraz poziom hormonu bedzie sie podnosił? Czy przy
poziomie BHCG 1500 bedzie juz widac bijace serduszko?
Z gory dziekuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam
kask