m.bednarczyk
23.04.05, 12:12
Witam,
może moje pytanie jest dziwne, ale mnie trochę to niepokoi. Chodzi o to, że
moja dzidzia ciągle się rusza, czasami bardzo gwałtownie (trochę to boli).
Jest to moja druga ciąża i z tego co pamiętam to przy pierwszym dziecku nie
miałam tego typu dylematów. Może mojemu dziecku jest źle w brzuchu, albo coś
je boli? Nie wiem czy to normalne? Czy jeżeli tak jest to tak być musi?
34 tc