dotil1 26.03.06, 15:39 Witam! Zaczęłam właśnie 31 tc i byłam na usg. Moj maluch waży 1745 g! Dziewczyny czy to naprawdę duzo? Bo przeraża mnie poród! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorthea80 Re: Duży bobas?? 26.03.06, 15:58 A kto Ci powiedział że to dużo? To jest jak najbardziej prawidłowa waga w okresie ciąży. Dla pocieszenia mój synek miał w tym czasie 2 kg Odpowiedz Link Zgłoś
patylda Re: Duży bobas?? 26.03.06, 16:27 Moja Miśka też miała 2 kg. Za 3-4 tyg. napiszę czym to się skończyło. 1700 to waga podawana w tabelach jako prawidłowa Odpowiedz Link Zgłoś
marysia130 Re: Duży bobas?? 26.03.06, 18:17 To nie jest nadzwyczajnie dużo jak na ten okres ciąży, raczej przeciętnie, mój ważył w tym okresie 2100 a jak się urodził 4200 g. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurna Re: Duży bobas?? 26.03.06, 22:36 moja niunia w 34 miala 2700 to dopiero jest dzidzia Odpowiedz Link Zgłoś
dotil1 Re: Duży bobas?? 27.03.06, 19:40 Dziękuję Wam bardzo! Jestem juz spokojniejsza! Odpowiedz Link Zgłoś
simonkapl Re: Duży bobas?? 27.03.06, 19:45 A mnie sie wydaje, ze dziecko jest male, albo raczej normalne.Moj w 33tc wazyl 2600g.A zreszta nie wiem dlaczego tak cie przeraza to, ze moze byc duze. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś