Dodaj do ulubionych

Duży bobas??

26.03.06, 15:39
Witam! Zaczęłam właśnie 31 tc i byłam na usg. Moj maluch waży 1745 g!
Dziewczyny czy to naprawdę duzo? Bo przeraża mnie poród!
Obserwuj wątek
    • dorthea80 Re: Duży bobas?? 26.03.06, 15:58
      A kto Ci powiedział że to dużo? To jest jak najbardziej prawidłowa waga w
      okresie ciąży. Dla pocieszenia mój synek miał w tym czasie 2 kg wink
      • patylda Re: Duży bobas?? 26.03.06, 16:27
        Moja Miśka też miała 2 kg. Za 3-4 tyg. napiszę czym to się skończyło.
        1700 to waga podawana w tabelach jako prawidłowa
    • marysia130 Re: Duży bobas?? 26.03.06, 18:17
      To nie jest nadzwyczajnie dużo jak na ten okres ciąży, raczej przeciętnie, mój
      ważył w tym okresie 2100 a jak się urodził 4200 g.
      • dyzurna Re: Duży bobas?? 26.03.06, 22:36
        moja niunia w 34 miala 2700 to dopiero jest dzidzia
    • dotil1 Re: Duży bobas?? 27.03.06, 19:40
      Dziękuję Wam bardzo! Jestem juz spokojniejsza!
    • simonkapl Re: Duży bobas?? 27.03.06, 19:45
      A mnie sie wydaje, ze dziecko jest male, albo raczej normalne.Moj w 33tc wazyl
      2600g.A zreszta nie wiem dlaczego tak cie przeraza to, ze moze byc duze. Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka