nikas10
16.12.06, 12:28
Jestem obecnie w 5 tc (7OM) i okropnie puchnę. Woda zatrzymuje się jak
opętana. Bolą ręce i nogi i całe ciało. Wczoraj po zdjęciu skarpetek (tzw.
bezuciskowych) miałam długoschodzące doły na nogach. Macie może jakieś
sposoby. Kiewyś piłam wycią z brzozy, ale teraz lekarz odradza. Mało solę,
pić muszę i nie mam juz pomysłów co robić.
Pozdrawiam,