kwiatuszek0222
28.02.07, 11:12
Czesc!Obecnie jestem w 22 tc,od trzech tygodni czuje juz ruchy dziecka.Martwi
mnie tylko jedno,ze nie czuje ich codziennie.Mam zatem pytanie do obecnych
tutaj mam czy na tym etapie ciazy ruchy maja byc codziennie czy norma jest,ze
dziecko jest spokojne przez pare dni.Pozdrawiam