Dodaj do ulubionych

brak ruchow

28.02.07, 11:12
Czesc!Obecnie jestem w 22 tc,od trzech tygodni czuje juz ruchy dziecka.Martwi
mnie tylko jedno,ze nie czuje ich codziennie.Mam zatem pytanie do obecnych
tutaj mam czy na tym etapie ciazy ruchy maja byc codziennie czy norma jest,ze
dziecko jest spokojne przez pare dni.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • magducha78 Re: brak ruchow 28.02.07, 11:15
      dopiero po 26 tc mozesz zaczac sie martwic. teraz moze byc tak, ze kilka dni
      nie da znaku
    • bebe52 Re: brak ruchow 28.02.07, 11:39
      Dziecko sie rusza przez cały czas tylko ze na tym etapie nie zawsze czuje sie
      wszystkie ruchy,niedługo powinno sie tozmienic i bedziesz czuła za kazdym razem
      jak tylko sie poruszy.
    • adamari1 Re: brak ruchow 28.02.07, 12:20
      norma smile
    • kwiatuszek0222 Re: brak ruchow 28.02.07, 12:30
      dziekuje za pocieszenie bo ja juz wszystko widze w czarnych barwach!Zamiast sie
      cieszyc to sie zamartwiam.Pozdrawiam
    • 2206justa1 Re: brak ruchow 28.02.07, 12:41
      nie martw sie to normalne ja tez raz czulam raz nie , czasem byly mocniejsze
      potem slabsze wszystko jest w normie po 26tyg.bedziesz czula systematycznie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka