Dodaj do ulubionych

Przesilenie wiosenne

23.03.07, 10:53
Zaobserwowałam, że ostatnio na forum pojawia się coraz więcej wątków
wyrażających niezadowolenie, rozczarowanie, przygnębienie czy nawet depresję
u przyszłych mam. Zaczęło mi się udzielać. W poprzedniej ciąży od momentu
kiedy zobaczyłam 2 kreski żyłam w permanentnej euforii. W tej ciąży mam żal
do męża, że nie traktuje mnie tak jak przedtem, obawy czy sobie poradzę i
pomimo, że ta ciąża nie była niespodzianką - jestem jakaś przygnębiona i
wycofana... A z drugiej strony nie mogę się już doczekać kiedy zobaczę moje
kolejne wyczekane szczęście. Myślicie, że to przesilenie wiosenne,
hormony...???
Obserwuj wątek
    • dorota814 Re: Przesilenie wiosenne 23.03.07, 10:55
      mam nadzieje, ze to jedno albo drugie, bo inaczej zatluke mojego meza wink
    • kasiaa40 Re: Przesilenie wiosenne 23.03.07, 10:57
      może trochę i jedno i drugie
      a poza tym już z własnego doświadczenia wiesz, że macierzyństwo nie zawsze jest
      różowe ...smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka