ania67
12.04.07, 15:48
... bo mialam juz jedno. (Moja corka lezala posladkowo i porod naturalny sie
nie udal. Po 40 minutach parcia zadecydowali o cc). Teraz spodziewam sie
blizniakow, jestem w 28 tyg. jeden lezy glowka na dol a drugi do gory.
Ogolnie lekarz mowi, ze to za wczesnie zeby cokolwiek stwierdzac.
A powiedziec Wam dlaczego nie chce cc, bo jak pisalam mialam juz jedno i to
co o tym mysle:
* nie poloza ci dzidziusia na brzuchu, tylko pokaza przez jakas zaslonke.
* zabrali dziecko, bo musieli mnie pozszywac. Czekalam godzine albo i dluzej
zeby zobaczyc moja dzidzie!
* 'obrzydliwy' slad po cesarskim zostal.
* lezy sie 2 dni plackiem na lozku, a po 4 dniach mozna dopiero wyjsc ze
szpitala.
* nie mozna z latwoscie podniesc dziecka, bo przeciez miesnie brzucha sa
poprzecinane i jeszcze nie zagojone. Trwa to ok 6 miesiecy, az sie miesnie
brzucha (a dokladnie nerwy) zupelnie zagoja.
* kichniesz boli, kaszlesz boli! (bo przeciez wszystko robi sie miesniami
brzucha).
Nie musicie mi odpowiadac, chcialam sie tylko wyzalic, bo sie zamartwiam
drugim cesarskim.
Na szczescie corcia jest zdrowa!