17.07.07, 11:41
Cześć dziewczyny,
nie orientujecie się czy stosowanie kremu/maści do stóp (pięt) Scholl jest
bezpieczne? Niestety ulotkę wyrzuciłam i nie wiem czy nie ma przeciwwskazań
dla kobiet w ciąży.
Dziękuję i pozdrawiam
Justyna
Obserwuj wątek
    • lolka11 Re: Scholl 17.07.07, 11:43
      Krem na popekane piety mozna stosowac, natomiast zadnych plastrow na odciski...
      Ja tez go musze stosowac teraz....

      D.
      • skaluz Re: Scholl 20.07.07, 13:39
        Dlaczego nie mozna stosowac plastrow na odciski?
    • a.stalowa Re: Scholl 20.07.07, 13:41
      jasne ze mozna i kremy i plastry
      • lolka11 Re: Scholl 20.07.07, 16:06
        Na opakowaniu od plastrow jest wyraznie napisane, ze nie mozna...

        D.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka