19.03.08, 23:01
Witam,

Czy w 7 miesiącu ciąży moge zrobic USG 4D z nagraniem na płytkę
dzidzi.Pytam,gdyz powiedziano mi ,ze to badanie wykonuje sie miedzy
22 a 24 tygodniem>Czy to oznacza,ze nie moge go zrobic pozniej>?
Kiedy miałyscie robione USG z nagraniem na płytę?
Obserwuj wątek
    • emilisitos Re: USG 4D 20.03.08, 05:38
      Przy USG połówkowym- wykonywanym właśnie między 20 a 24 tygodniem;]
      Później nie widać już całego maluszka, tylko poszczególne części ciała osobno:]
      • mama-julii Re: USG 4D 20.03.08, 08:24
        Tak jak napisała poprzedniczka-Dziecko jest na tyle duże,że nie
        zobaczysz go w całosci tylko np.sama buźkę-jak ziewa, czy robi różne
        miny...Wrażenia niestamowite, wiec jeśli masz możliwość to polecam !
    • paulawr Re: USG 4D 20.03.08, 10:10
      ja tez pozno robilam wiec zrob smialo, lepiej widac dziecko wczesnej
      ale tak tez jest super wiec rob
    • yazmine Re: USG 4D 20.03.08, 11:27
      A mnie powiedziano, ze najlepiej miedzy 20-24 tyg zrobic 3D, a z 4D
      wstrzymać sie i robic dopiero po 30 tc, bo wtedy dziecko obrasta już
      w tłuszczyk i wszytsko lepiej widac... I kto ma rację big_grin ??
      Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka