habibi-feno
19.03.08, 23:01
Witam,
Czy w 7 miesiącu ciąży moge zrobic USG 4D z nagraniem na płytkę
dzidzi.Pytam,gdyz powiedziano mi ,ze to badanie wykonuje sie miedzy
22 a 24 tygodniem>Czy to oznacza,ze nie moge go zrobic pozniej>?
Kiedy miałyscie robione USG z nagraniem na płytę?