Dodaj do ulubionych

Ledowicz dobry-zły?

13.05.05, 11:34
Jak uwazacie ?
chodzę do niego i jestem zadowolona.
Obserwuj wątek
    • azymut17 Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 15:18
      Jeśli to ten, co pracuje/pracował na Solcu, to bardzo polecała mi go koleżanka
      (obecnie juz mama). Ja się cały czas zastanawiam, czy pójść na wizytę, bo
      głupio mi trochę w 30 tc zmieniać lekarza...
      A gdzie on przyjmuje?
      • iwinasz Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 15:49
        to właśnie ten.Dr Witold Ledowicz.Pracuje na solcu.Przyjmuje w Bonder Medica w
        środy tel.822-64-44 wizyta 70 zł,gabinet prywatny - poniedziałki od 16.00
        tel.0604-401-861 ul.Kopernika 28/25 wizyta 80 zł.
        Polecam.jest miły,kompetentny,zawsze pomocny.

        pozdrawiam
        • azymut17 Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 21:51
          Dziękuję za informacje, teraz mając szczegółowe dane łatwiej mi będzie podjąć
          decyzję smile
          • zosia_1 Re: Ledowicz dobry-zły? 16.05.05, 10:55
            Ja też chodzę do dr. ledowicza, jak na razie jestem bardzo zadowlona, mam
            nadzieję,że tak będzie do końca. wszystko dokładnie opowiada, a na usg pokazuje
            co gdzie i jak u dzidziusia wink ja chodzę na ul. kopernika, ale ostatnio
            powiedział,zże wizyta zdrozała niestety, do 100 zl sad Ale i tak warto.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka