iwinasz 13.05.05, 11:34 Jak uwazacie ? chodzę do niego i jestem zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
azymut17 Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 15:18 Jeśli to ten, co pracuje/pracował na Solcu, to bardzo polecała mi go koleżanka (obecnie juz mama). Ja się cały czas zastanawiam, czy pójść na wizytę, bo głupio mi trochę w 30 tc zmieniać lekarza... A gdzie on przyjmuje? Odpowiedz Link Zgłoś
iwinasz Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 15:49 to właśnie ten.Dr Witold Ledowicz.Pracuje na solcu.Przyjmuje w Bonder Medica w środy tel.822-64-44 wizyta 70 zł,gabinet prywatny - poniedziałki od 16.00 tel.0604-401-861 ul.Kopernika 28/25 wizyta 80 zł. Polecam.jest miły,kompetentny,zawsze pomocny. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
azymut17 Re: Ledowicz dobry-zły? 13.05.05, 21:51 Dziękuję za informacje, teraz mając szczegółowe dane łatwiej mi będzie podjąć decyzję Odpowiedz Link Zgłoś
zosia_1 Re: Ledowicz dobry-zły? 16.05.05, 10:55 Ja też chodzę do dr. ledowicza, jak na razie jestem bardzo zadowlona, mam nadzieję,że tak będzie do końca. wszystko dokładnie opowiada, a na usg pokazuje co gdzie i jak u dzidziusia ja chodzę na ul. kopernika, ale ostatnio powiedział,zże wizyta zdrozała niestety, do 100 zl Ale i tak warto. Odpowiedz Link Zgłoś