IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.10, 06:33
Kato Bar, jest surowy , ale przyjazny i zaskakujący. Czarna drewniana podłoga, białe ściany oblepione plakatami. KatoBar, ul. Gliwicka 3
Obserwuj wątek
    • Gość: kadzidło Re: Kato Bar IP: *.c201.msk.pl 13.06.10, 08:48
      Czy to lokal dla katoli, czy innowierców?
      • Gość: ZupaGrochowa Re: Kato Bar IP: 109.243.10.* 13.06.10, 10:03
        nie , to dla dąbrowiaków, tych od ... dębów betonowych , takichjak
        ty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka