Dodaj do ulubionych

Andrzej Kaniecki - SENATOREM ?

25.03.01, 22:39
Pozdrawiam serdecznie.

Zbieram glosy POPARCIA mojej osoby w WYBORACH do SENATU.Potrzebuje 3000
podpisöw popierajäcych mojä osobe.

Prosze o ZAUFANIE oraz o POPACIE.

Glos popierajäcy mnie prosze wysylac na adres nadawcy.

Dziekuje i pozdrawiam

Andrzej Kaniecki
Obserwuj wątek
    • Gość: keke Re: Andrzej Kaniecki - SENATOREM ? IP: *.katowice.sdi.tpnet.pl 26.03.01, 23:13
      w jaki sposob wysylac mam glosy ? chyba czego nie jarze;))
      moze by Pan tak przedstawil swoj program itd? czy jeszcze Pan nad nim
      rozmysla?:))

      pzdr.
      keke
      • radca Re: Andrzej Kaniecki - SENATOREM ? 27.03.01, 18:30
        Gość portalu: keke napisał(a):

        &#62 w jaki sposob wysylac mam glosy ? chyba czego nie jarze;))
        &#62 moze by Pan tak przedstawil swoj program itd? czy jeszcze Pan nad nim
        &#62 rozmysla?:))
        &#62
        &#62 pzdr.
        &#62 keke

        Szanowny Keke.

        Mozesz zadeklarowac swoje poparcie na adres "poczty radcy".
        Jesli chodzi o przedstawienie PROGRAMU-to jeszcze to uczynie.
        "POPARCIE"-mialem na mysli zainteresowanie sie mojä osobä.
        Dopiero GLOSOWANIE w WYBORACH zadecyduje czy znajde sie w SENACIE RP.

        pozdrawiam serdecznie

        Andrzej Kaniecki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka