Dodaj do ulubionych

infozamlung Chorzów-noclegi

16.10.05, 02:33
infosy o królhuckich hotelach, ja ?
Obserwuj wątek
      • felinecaline Re: infozamlung Chorzów-noclegi 19.10.05, 11:34
        Rozpacz! Pomnik schylkowego Perlu z pretensjami do niewiadomo czego.
        Mikroskopijna kabina sanitarna, sraczyk na korytarzu, w pokoju wszystko
        przesiakniete starym, zimnym dymem papierosowym.
        Przetrwalam (bo nie przespalam) 1 noc w lipcu. W dodatku obledny halas na
        zewnatrz - dawniej mieszkalam o jakies 200 m stamtad i jakos nigdy nie bylo az
        tak glosno.
        • rico-chorzow Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 07:37
          felinecaline napisała:

> Rozpacz! Pomnik schylkowego Perlu z pretensjami do niewiadomo czego.
          > Mikroskopijna kabina sanitarna, sraczyk na korytarzu, w pokoju wszystko
          > przesiakniete starym, zimnym dymem papierosowym.
          > Przetrwalam (bo nie przespalam) 1 noc w lipcu. W dodatku obledny halas na
          > zewnatrz - dawniej mieszkalam o jakies 200 m stamtad i jakos nigdy nie bylo az
          > tak glosno.

Dla Pani specjalnie jest w planie Hotel Hilton,stanie nad Rawą,a specjalnością
          kuchni będą ryby z tej rzeki,one nie robią hałasu.
          • felinecaline Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 12:37
            nie mam pretensji do Hiltona a ryb (swiezych, prosto z polowu w
            niezanieczyszczonym OA mam na codzien pod dostatkiem. Czemu pare slow prawdy
            tak kluje w oczy? Faktycznie, dobrze by bylo , gdyby przynajmniej Batory
            uczciwy remont zrobil bez proby podskakiwania wyzej nerek, bo Hiltonowi to
            rzeczywiscie tak czy owak skoczyc moze. Pozdrawiam mimo wszystko.
          • yasmin_ch Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 13:32
            a ja sie popieram Felinecaline!
            kiedys od mojej przyjaciolki goscie spali w tym hotelu - jeden z nich w lozku
            znalazl kolczyk;-)
            poza tym mysleli, ze taki "standart" polskich hoteli jest ogolnie przyjety wiec
            nie marudzili..
            mysle, ze nie jest to problem prowadzic czysty hotel, niekoniecznie musi byc na
            poziomie wspomnianego Hiltona.
            od dawna hotole to slaby punkt Chorzowa, moznaby to w koncu przelamac!

mysle tez, ze jak dla kogos to problem utrzymac hotel na przyzwoitym poziomie,
            to niech zajmie sie czyms innym
            • rico-chorzow Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 17:14
              Moje Panie;))),ja też tam spałem,oczywiście Batory nie jest Hiltonem,tylko nie
              mogę narzekać,prawda,spartańskie,stare wyposażenie,obiegające od zachodnich
              standartów przeciętnego hotelu,jednak pościel,ręczniki(wykrochmalone) jak i
              łazienka były czyste,śnidanie na czystych talerzach,krajanka,ser,jajko na
              mięko/twardo czy jajecznica,kawa,herbata jak i soki.Może,a i z pewnością jest
              inny odbiór estetyki - feministyczny -,jak mój,chociaż,chyba?;)) do
              brudasów/ciarachow nie należę,zaś inną sprawą jest kwestia oczekiwań,będąc
              "tam",ja nie oczekuję wiele,ja to znam,dlatego też nie krytykuję.Proponuję Wam
              katowicką Silesię,tam też spałem,Panie,nie zdziwcie się
              -negatywnie;-))),sądzę,tam powinno być wszystko zapięte na ostatni
              guzik,szkoda,że nie mam -feministycznego- odbioru estetyki,bo z pewnością
              znalazłbym duże więcej mankamentów.
              • felinecaline Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 18:21
                "Batorego" wybralam, bo akurat jak wspomnialam znalam dawniej te dzielnice a
                ponadto chcialam byc w miare blisko Centrum i moc postawic bezpiecznie samochod
                na parkingu ((Gosciniec" przy ul. Womnosci mi tego nie mogl zaoferowac. Nie
                przeszkadzaloby mi stare wyposazenie bo chodzilo o jedna - jedyna noc, jednak
                wybacz recznikow nie zwyklam krochmalic, wrecz przeciwnie, lubie, kiedy sa jak
                najbardziej miekkie i puszyste a od hotelowej restauracji mam ciut wieksze
                wymagania niz czyste talerze - nawet kosztem obfitosci sniadania (zazwyczaj
                obywam sie sucharkami czy rogalikiem z dzemem ;-D)+ kawa + sokiem. Jednak
                nieznosny byl panujacy od parteru az po najwyzsze pietro swojski smrodek
                zimnego dymu z papierosow.Silesie tez znam i malo ona mnie wzrusza, bo na ogol
                nie korzystam w ogole z hoteli w okolicy, ale zdarzyla mi sie sytuacja
                podbramkowa. Pamietam, ze latem '92 polecilam Batorego moim tutejszym znajomym
                i byli zachwyceni tak komfortem jak i obsluga (mieszkali kilka dni w
                apartamencie). Szkoda, ze moje doswiadczenia po 14 latach byly gorsze, bo teraz
                nie odwazylabym sie polecic tam nocowac komukolwiek. Swiat ma to do siebie, ze
                idzie do przodu a ostatnich gryza psy, co stwierdzam ku przestrodze
                kierownictwu batoremu, ale w najlepszych intencjach. Poza tym mam nadzieje, ze
                z czasem i Chorzow dorobi sie cichej linii tramwajowej.
                Krytyke zawsze mozna przyjmowac dwojako: albo sie nadac w obrazie, albo wziac
                sobie do serca ku poprawie.
                • rico-chorzow Re: infozamlung Chorzów-noclegi 01.11.05, 19:14
                  Tak,zauważyłem,że z krochmaleniem się "przejechałem"(było za późno;)o jakieś
                  dwie stacje,hm,tutaj na myśl przychodzi mi "banka",te ciche
                  znajdziesz,chyba,tylko w Katowicach,albo kursujące między Katowicami i
                  Bytomiem,inne nawet złomem nie idzie nazwać,komuś już też napisałem,w drzwiach
                  tych starych tramwaji są jeszcze odciski moich nóg z lat 70-ch,które nogami
                  otwierałem,sądzisz,że i te banki idzie tak szybko wymienić?,-nie od razu
                  wybudowano Rzym-,nie znam "Batorego" z 1992,znam go z 2004 i nigdzie smrodu nie
                  czułem,a jeżeli chodzi o kolczyk?,który Yasmin_ch podała,pal go 6-ść,wolałbym
                  co na nim wisiało;))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka