zubi78 18.08.04, 13:04 Czy ktoś miał kontakt z firmą Contrakt 2002?Gwarantującą prace w Angli??Czy jest to prawda i czy warto ryzykowac????Prosze o kontakt zubi78@tenbit.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
henry.morgenthau_jr.jr Re: Praca za granicą 18.08.04, 13:07 zubi78 napisał: > Czy jest to prawda i czy warto ryzykowac???? Lepiej nie ! Patrz ... sytuacja na King Cross :( forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=60 Bye ! Against fascism ! HENRY MORGENTHAU jr. jr.. Odpowiedz Link Zgłoś