Dodaj do ulubionych

Problemy antysemickie a problem willi2?

19.06.03, 23:58
Cy mozna te dwa tematy polaczyc?
Obserwuj wątek
    • builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 20.06.03, 00:22
      builder napisał:

      > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?

      mozna i to bardzo!, bo

      -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia)
      -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i
      inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow)
      -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu
      gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady)
      -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i
      ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym)
      • willi2 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 20.06.03, 00:24
        BSE!
        • builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 20.06.03, 00:30
          Re: Problemy antysemickie a problem willi2?
          Autor: builder@NOSPAM.gazeta.pl
          Data: 20-06-2003 00:22 + dodaj do ulubionych wątków

          + odpowiedz na list

          + odpowiedz cytując


          -------------------------------------------------------------------------------
          -
          builder napisał:

          > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?

          mozna i to bardzo!, bo

          -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia)
          -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i
          inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow)
          -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu
          gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady)
          -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i
          ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym)





          willi2 napisał:

          > BSE!
          -------------
          przepiekny dowod ignorancji bez kulturowej i zatwardzenia umyslowego
          • willi2 Ciekawe gdzie ja sie pod ballesta podszylem 21.06.03, 23:41
            ??
            ty chyba mrw zaduzo spozywasz wieprzowiny i to surowej prosto z pastwiska.
      • Gość: mrVV Re: Problemy antysemickie a problem willi2? IP: *.blueyonder.co.uk 21.06.03, 23:28
        builder napisał:

        > builder napisał:
        >
        > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?
        >
        > mozna i to bardzo!, bo
        >
        > -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia)
        > -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i
        > inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow)
        > -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu
        > gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady)
        > -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i
        > ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym)
        Popacz, popacz.., ledwo tu zawitalem a juz mnie zganil i obelgami obrzucil!
        Masz chyba troche racji z tym pluciem. Mam nadzieje, ze jesli chodzi o reszte
        tematu zawartego w watku raczej musze sie bardziej rozeznac w spektaklu i
        wtedy bede mogl cos wiecej rozwinac.
        Pozdr.
        • willi2 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 21.06.03, 23:33
          ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach !
          • arnold17 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 21.06.03, 23:37
            willi2 napisał:

            > ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach !

            Willi Ty nazisto!
            • builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 01:09
              arnold17 napisał:

              > willi2 napisał:
              >
              > > ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach !
              >
              > Willi Ty nazisto!

              -cus we tym je.., moze to satanista tysz abo inkszy karaluch?
        • builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 01:06
          Gość portalu: mrVV napisał(a):

          > builder napisał:
          >
          > > builder napisał:
          > >
          > > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?
          > >
          > > mozna i to bardzo!, bo
          > >
          > > -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia)
          > > -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i
          >
          > > inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow)
          > > -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu
          > > gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady)
          > > -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta)
          > i
          > > ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym)
          > Popacz, popacz.., ledwo tu zawitalem a juz mnie zganil i obelgami obrzucil!
          > Masz chyba troche racji z tym pluciem. Mam nadzieje, ze jesli chodzi o
          reszte
          > tematu zawartego w watku raczej musze sie bardziej rozeznac w spektaklu i
          > wtedy bede mogl cos wiecej rozwinac.
          > Pozdr.
          -ledwo wlazles i tyz dostolys we glaca?!
          -z tym ynblematem si cinsko godo i mo pora nick-ow!, som si kapnisz po godce
          -tyn ynblemat ni mo pojencia o sobie a co dopiro o Zydach - lypiej ni zawracej
          se tym gowy
    • willi.2 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 21:53
      builder napisał:

      > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?
      Mozna popzez BSE
      • Gość: mrW Re: Problemy antysemickie a problem willi2? IP: *.blueyonder.co.uk 24.06.03, 01:22
        willi.2 napisał:

        > builder napisał:
        >
        > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc?
        > Mozna popzez BSE

        -masz chyba racje!
        -gdyby nie BSE to nie bylo by problemu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka