builder 19.06.03, 23:58 Cy mozna te dwa tematy polaczyc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 20.06.03, 00:22 builder napisał: > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? mozna i to bardzo!, bo -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia) -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow) -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady) -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym) Odpowiedz Link Zgłoś
builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 20.06.03, 00:30 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? Autor: builder@NOSPAM.gazeta.pl Data: 20-06-2003 00:22 + dodaj do ulubionych wątków + odpowiedz na list + odpowiedz cytując ------------------------------------------------------------------------------- - builder napisał: > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? mozna i to bardzo!, bo -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia) -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow) -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady) -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym) willi2 napisał: > BSE! ------------- przepiekny dowod ignorancji bez kulturowej i zatwardzenia umyslowego Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Ciekawe gdzie ja sie pod ballesta podszylem 21.06.03, 23:41 ?? ty chyba mrw zaduzo spozywasz wieprzowiny i to surowej prosto z pastwiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrVV Re: Problemy antysemickie a problem willi2? IP: *.blueyonder.co.uk 21.06.03, 23:28 builder napisał: > builder napisał: > > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? > > mozna i to bardzo!, bo > > -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia) > -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i > inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow) > -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu > gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady) > -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) i > ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym) Popacz, popacz.., ledwo tu zawitalem a juz mnie zganil i obelgami obrzucil! Masz chyba troche racji z tym pluciem. Mam nadzieje, ze jesli chodzi o reszte tematu zawartego w watku raczej musze sie bardziej rozeznac w spektaklu i wtedy bede mogl cos wiecej rozwinac. Pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 21.06.03, 23:33 ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach ! Odpowiedz Link Zgłoś
arnold17 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 21.06.03, 23:37 willi2 napisał: > ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach ! Willi Ty nazisto! Odpowiedz Link Zgłoś
builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 01:09 arnold17 napisał: > willi2 napisał: > > > ty chyba MRvv plyn do mycia naczyn dzisiaj piles ,skonczysz na manowcach ! > > Willi Ty nazisto! -cus we tym je.., moze to satanista tysz abo inkszy karaluch? Odpowiedz Link Zgłoś
builder Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 01:06 Gość portalu: mrVV napisał(a): > builder napisał: > > > builder napisał: > > > > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? > > > > mozna i to bardzo!, bo > > > > -pluje na wszystkich wokol(bez znaczenia) > > -popiera hitlerowskie metody(wiec automatycznie nie znosi Polakow, Zydow i > > > inne narodowosci, ktore im sie sprzeciwialy, a nawet S`lonzakow) > > -gloryfikuje zolnierzy niemieckich z czasow IIWS`, (jeszcze brakuje mu > > gloryfikowac esesmanow i zbrodniarzy - mysle, ze temu nie da rady) > > -i jest straszliwym oszustem, podszywa sie pod innych(nawet pod ballesta) > i > > ogolnie jest prymitywny (w sensie naukowym i wychowawczym) > Popacz, popacz.., ledwo tu zawitalem a juz mnie zganil i obelgami obrzucil! > Masz chyba troche racji z tym pluciem. Mam nadzieje, ze jesli chodzi o reszte > tematu zawartego w watku raczej musze sie bardziej rozeznac w spektaklu i > wtedy bede mogl cos wiecej rozwinac. > Pozdr. -ledwo wlazles i tyz dostolys we glaca?! -z tym ynblematem si cinsko godo i mo pora nick-ow!, som si kapnisz po godce -tyn ynblemat ni mo pojencia o sobie a co dopiro o Zydach - lypiej ni zawracej se tym gowy Odpowiedz Link Zgłoś
willi.2 Re: Problemy antysemickie a problem willi2? 22.06.03, 21:53 builder napisał: > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? Mozna popzez BSE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mrW Re: Problemy antysemickie a problem willi2? IP: *.blueyonder.co.uk 24.06.03, 01:22 willi.2 napisał: > builder napisał: > > > Cy mozna te dwa tematy polaczyc? > Mozna popzez BSE -masz chyba racje! -gdyby nie BSE to nie bylo by problemu Odpowiedz Link Zgłoś