Gość: kat_77 IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.08, 22:18 SCC ! - artykuł sponsorowany...... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sellerka Re: Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.via.zamek.net.pl 29.12.08, 22:32 pełna zgoda! w gw nie można przeczytać o żadnym innym centrum, zawsze tylko SCC i tłumy klientów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mwo Re: Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.uk2net.com 30.12.08, 09:56 pełna zgoda! w gw nie można przeczytać o żadnym innym centrum, zawsze tylko SCC i tłumy klientów! . Tak przecież było "od zawsze". Nawet Malkowski - swego czasu bezwzględny tropiciel architektonicznego śmiecia, temat tego blaszanego wrzoda omijał jak śmierdzące gow.o. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maras Re: Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl 30.12.08, 12:31 tylko w SCC sa tlumy, wiec niby o kim mieliby pisac..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: me CH Pogoria IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.08, 23:43 nie wiem po co zatrudniali dodatkowy personel w Pogorii - chyba tylko żeby dzieciaków przeganiać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo to mają być wyprzedaże?? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.08, 09:17 obniżki o 30%?? W Londynie obniżki sięgają 70-80%. Tylko w tym śmiesznym kraju ludzie zachwycają się taką pseudo obniżką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HAZA Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.adsl.inetia.pl 30.12.08, 10:14 Też pomyślałam że skorzystam z tzw.obniżki.Faktycznie tłumy ludzi, obniżki niewielkie a na półkach badziewie.Artykuły atrakcyjne i pełnowartościowe trzymały swoją cenę.Dla mnie to nabijanie ludzi w butelkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wafel Re: Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.chello.pl 30.12.08, 11:42 Takie obnizki jak widac wystarcza aby cale bydlo sciagnac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yola Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: 89.100.152.* 30.12.08, 10:53 dokładnie, co to jest 30% obniżki? wyprzedaż to zakupy z 70-80% obnizką. ale nawet to mnie nie zmusi to odwiedzenia centrum handlowego. byłam po świętach raz, wystarczy - kupiłam tylko ubrania dla dziecka, sobie nic bo nie miałam chęci przedzierać się przez gromady spoconych ciał żeby dostać się do przymierzalni. zauważyłam że w damskich sekcjach w sklepach zawsze jest taki syf, ze szkoda gadac. w męskich sekcjach - ład i porządek. panowie odkładają wszystko na półeczki, odwieszają skąd wzięli. baby to straszne "syfiary" z tego wniosek. niechlujne i bez szacunku dla obsługi, która musi za nimi sprzątać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesio socjosolarowe-zdania elyty gdie te muhy gdzie muhy IP: *.c199.msk.pl 30.12.08, 14:59 gdzie te muhy ? no gdzie muhy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamyk Żenujący poziom głupiej konsumpcji IP: 77.252.71.* 30.12.08, 17:28 Żenujący poziom głupiej konsumpcji sięga zenitu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.12.08, 23:41 w levisie w scc była w ogóle kiedykolwiek jakakolwiek przecena? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mwo Re: Wielbiciele wyprzedaży szturmują sklepy IP: *.uk2net.com 04.01.09, 21:51 przy czynszach, które oni tam płacą to skórę z klienta MUSZĄ zedrzeć, nie mają po prostu wyjścia... no więc i przeceny iluzoryczne... Odpowiedz Link Zgłoś