05.10.07, 03:35
Tu chyba dużo fanów lisa jest, ale może ktoś podzieli moje zdanie, że
najlepsze pogramy publicystyczne prowadził Marek Czyż. Nie pozwalał politykom
lać wody i wymagał konkretych odpowiedzi. Przez co obnażał, często ich
fałszywość. Szkoda, że już go nie widać. Tylko w kurierze coś tam relacjonuje.
Lis to taki showman... jego programy są bardziej rozrywkowe niż publicystyczne...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka