Serdecznie witam Wszyskich i każdego z osobna. Jeśli ktoś chciałby
pokorespondować ze mna, a przy okazji pouczyć mnie trochę jezyka ang. ( w
mowie i pismie) to serdecznie zapraszam. Interesuję się achitekturą, grafika.
Lubię robić coś z niczego i uczyć sie nowych rzeczy. Ostatnio nauczyłam sie
robić na szydełku i zrobiłam szalik w kolorze wrzosowym.
Pozdrawiam ciepło
ir