Gość: gruszka
IP: *.polcard.com.pl
08.01.03, 17:42
Nie wiem jak to jest z tym kryzysem w Niemczech bo wszyscy tak trąbią że jest
strasznie cienko, a całkiem przypadkiem miałem okazje pogadać z niemcem z
byłego NRD czyli w sumie z regionów gdzie zarabiaja podobno gorzej niż w
zachodnich niemczech , i człowiek ten jako kierowca TIR-a zarabia netto 1800
euro plus jeszcze do tego premię nawet do 100 % , kórcze to jaki ten kryzys
koleś zarabia od 8 tys zł , ja zapierniczajac w dwóch firmach mam 30 % jego
podstawowych zarobków o premiach nie wspomne, więc jesli tak ma wyglądać ten
ich kryzys to moge żyć w takim kryzysie
Na marginesie jego dziewczyna jest na bezrobotnym bierze 400 euro i jescze
dorabia 150 euro miesięcznie bo podobno im wolno do 150 euro miesiecznie
dorobić nie tracąc bezrobotnego.