Dodaj do ulubionych

Luiza !!!! gdzie jestes ??

06.11.07, 03:39
czy w ramach wiosennych porzadkow ,mozesz usunac z forum
wypowiedzi o Katyniu tego glupka - mrzorba ?? - lub ukrywajacego
sie pod innymi nikami psychicznie chorego czlowieka
Obserwuj wątek
    • hotdog1 Re: Luiza !!!! gdzie jestes ?? 06.11.07, 03:53
      uyp
    • luiza-w-ogrodzie Jak to gdzie - w pracy! 06.11.07, 04:28
      Hotdog, wiosenne porzadki robie w garazu i garderobie, a nie na
      forum. Wiadomosci o mojej rzekomej forumowej wszechmocy pochodza od
      nickow Lecha K. i sa znacznie przesadzone :o)

      W celu kasowania wypowiedzi na forum prosze zglosic sie do opiekuna
      forum w.s2 lub poslac linki do forum.abuse@gazeta.pl
      Metody postepowania z trollami, spamem etc opisalam w watku Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszczanie
      Powodzenia

      PS. Przepraszam ze nie odpisalam wczesniej, ale bylam na badaniach
      zeby dostac swiadectwo sprawnosci fizycznej potrzebne do kursu
      nurkowania :oP
      Luiza-w-Ogrodzie
      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
      Australia-uzyteczne linki
      • ratpole Sorry Luizo 07.11.07, 04:29
        Do skrzynki w GW zagladam raz na ruski rok, zeby wyrzucic spam. Nie wiedzialem,
        ze od kilku tygodni czekala tam na mnie mila, acz mikroskopijnych rozmiarow
        niespodziewajka.
        Tu jest mi wygodniej odpowiedziec (przy okazji niech sie single troche poslinia
        smile) wiec musze przyznac, ze... not baaad, not baaad at all, jesli do tego sa
        pokryte zlotym meszkiem, then you could be easily taken for my wife hehehe
        • luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:30
          Masz zapewne na mysli mikroskopijne lydki Luizy :o)
          No to czekam na majla...

          Luiza-w-Ogrodzie
          .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
          Australia-uzyteczne linki
          • ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:33
            luiza-w-ogrodzie napisała:

            > Masz zapewne na mysli mikroskopijne lydki Luizy :o)
            > No to czekam na majla...

            Ale ja musze Ci sie zrewanzowac czym wiekszym.
            Moze byc zdjecie Wacka? wink
            • luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:48
              ratpole napisał:

              > Ale ja musze Ci sie zrewanzowac czym wiekszym.
              > Moze byc zdjecie Wacka? wink

              Caly facet, koniecznie musi przebic czyms wiekszym. No dobra, jesli
              Wacek jest slusznego...wzrostu... to czemu nie :o[+]

              Luiza-w-Ogrodzie
              .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
              Australia-uzyteczne linki
              • ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:53
                luiza-w-ogrodzie napisała:

                > Caly facet, koniecznie musi przebic czyms wiekszym.

                Cala kobita, koniecznie musi uzyc zwrotu "caly facet". A tymczasem, taka umba
                jak stad do Parzeczewa, bo nie chcialem Cie niczym przebijac tylko wielkie
                meskie serce okazac niewiescie

                > No dobra, jesli Wacek jest slusznego...wzrostu... to czemu nie

                Zara tam wzrostu, szerokosc nie wystarczy? wink
                • luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:57
                  No i nie wiem, jak sie do tego odniesc - okazywanie wielkiego
                  meskiego serca w godzinach pracy? Skupic sie nie mozna...
                  • ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 06:00
                    luiza-w-ogrodzie napisała:

                    > No i nie wiem, jak sie do tego odniesc - okazywanie wielkiego
                    > meskiego serca w godzinach pracy? Skupic sie nie mozna...

                    To Ty sobie przykulisiaj, a ja sie zdrzemne. Dobranoc smile
      • kuba.peerelski Re: Jak to gdzie - w pracy! 07.11.07, 06:27
        ale raportu do szefowej zeby usunac to i owo to nie zapomnialas
        napisac..sad
    • kaganthepole Przeniosla sie na inne forum 06.11.07, 13:55
      Chyba tutaj, pod innym nickiem:


      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=488
      • ontarian Re: Przeniosla sie na inne forum 06.11.07, 14:22
        ciekawe z jakiego powodu TY tam zagladasz?
        • ratpole Re: Przeniosla sie na inne forum 07.11.07, 04:59
          ontarian napisał:

          > ciekawe z jakiego powodu TY tam zagladasz?

          Z tego samego co za_murzyn? hue, hue

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=488&w=71389351
    • ontarian steskniles sie za nia? 06.11.07, 14:23
      czy za jej 30-to kilowymi lydkami?
      • luiza-w-ogrodzie Ontarian, czy jedna lydka ma 30 kilo? 07.11.07, 00:41
        ontarian napisał:

        > czy za jej 30-to kilowymi lydkami?

        Ontarian, czy jedna lydka ma 30 kilo, czy obie razem? I jak mozna je
        zwazyc bez odciecia? Masz ci los, teraz bede siedziec caly dzien i
        myslec, jak mozna zwazyc lydke :oPPPP

        Pozdrawiam z deszczowo wiosennego Sydney
        Luiza-w-Ogrodzie
        .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
        Australia-uzyteczne linki
        • ratpole Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 00:45
          w marmurze to moze miec jeszcze wiecej wink
          • luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 01:17
            ratpole napisał:

            > w marmurze to moze miec jeszcze wiecej wink

            ...albo w zlocie :o)

            Luiza-w-Ogrodzie
            .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
            Australia-uzyteczne linki
            • jphawajski Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 04:07
              moze by oglosic jakis konkurs o zlote lydki luizy? smile
              • ratpole Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 04:10
                jphawajski napisał:

                > moze by oglosic jakis konkurs o zlote lydki luizy? smile

                Mundial, perhaps? Tam duzo takich lydek wink
                Hej, Luiza, grywasz w soccer?
                • luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:28
                  ratpole napisał:

                  > Mundial, perhaps? Tam duzo takich lydek wink

                  Co Ty, nagroda Mundialu powinny byc Zlote Lydki Pelego

                  > Hej, Luiza, grywasz w soccer?

                  Nie, ale widzialam dziewczyny w akcji a moja corka jak byla mala tez
                  grala. Jesli pragniesz widoku damskich lydek, obejrzyj kalendarz
                  australijskiej reprezentacji pilki noznej czyli "Matildas" z 2000 roku.

                  Luiza-w-Ogrodzie
                  .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
                  Australia-uzyteczne linki
                  • ratpole Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:39
                    luiza-w-ogrodzie napisała:

                    > Jesli pragniesz widoku damskich lydek...

                    Lydki sa OK, ale ten temat predzej czy pozniej powinien pojsc na bok wink
                    • luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:50
                      ratpole napisał:

                      > Lydki sa OK, ale ten temat predzej czy pozniej powinien pojsc na
                      bok wink

                      Oh. Rozumiem. Odlozysz kalendarz na polke.

                      Luiza-w-Ogrodzie
                      .¸¸><crying(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><crying(((º>
                      Australia-uzyteczne linki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka