Dodaj do ulubionych

Zagle w NYC

IP: *.proxy.aol.com 02.09.03, 00:51

Kiedysdosc dawno temy a jakims tam watku ktos napisal i podal link do
strony internetowej gdzie zeglarze szukaja jakby kompanow do zeglowania .

Bylo to dosc dawno i nie moge znalezc linku -czy ktos z Was wie cos o tej
stronie?
Obserwuj wątek
    • luiza-w-ogrodzie To byl Zibi (=Leosia) n/t 02.09.03, 00:59

      • Gość: gadula Re: To byl Zibi (=Leosia) n/t IP: *.sympatico.ca 02.09.03, 01:40
        o Luiza tez pije
        • Gość: Leosia A Hooooj przygodo IP: *.verona01.nj.comcast.net 03.09.03, 02:02
          X zlot zeglarzy USA i canada
          Info pod tel 718-630-5217
          teraz bedzie w NYC, spodziewane jest 350 osob, za jedyne $90 mozna uscisnac
          reke konsulowi generalnemu RP.
          Wiecej info w Nowym Dzienniku --sept 2, 2003
          do zobaczenia na regatach
          • Gość: MM zaszczyt ze hoho IP: *.ny5030.east.verizon.net 03.09.03, 03:10
            uscisnac reke konsulowi generalnemu RP, za jedyne $90
            hohoho
            • Gość: tampa Re: zaszczyt ze hoho IP: *.nyc.rr.com 04.09.03, 13:33
              Gość portalu: MM napisał(a):

              > uscisnac reke konsulowi generalnemu RP, za jedyne $90
              > hohoho


              konsul generalnej

              t.
          • Gość: Martyna Re: A Hooooj przygodo IP: *.proxy.aol.com 04.09.03, 05:51


            Ale czy pamietasz ten adres do strony, ktory podales wczesniej gdzie mozna
            znalezc kompanow do zeglowania ? Bylabym bardzo wdzieczna.

            Pozdrawiam
            • Gość: leosia Re: Martyna IP: *.verona01.nj.comcast.net 04.09.03, 23:20
              Po co ty szukasz - kompanow - lepiej sie sama zglos to poplyniemy razem.
              Ostatnio znalazlem adres - Para naturystow ma jacht i chetnie poplynie- czy z
              nudystami tez bys poplynela. ???????
              Ja plywam z zona i dziecmi-
          • Gość: VIP-1 OKAZJA - 50% OFF IP: *.mt.sfl.net 04.09.03, 13:30
            Gość portalu: Leosia napisał(a):

            > teraz bedzie w NYC, spodziewane jest 350 osob, za jedyne $90 mozna uscisnac
            powiedz temu konsulowi, ze JA mu dam
            laske moja uscisnac za pol ceny
            • Gość: leosia Re: OKAZJA - 50% OFF IP: *.verona01.nj.comcast.net 04.09.03, 23:27
              350 osob - bez mrugniecia okiem, placi po $90 .
              A tu sie znalazl MADRALA i daje znizki
              • Gość: VIP-1 Re: OKAZJA - 50% OFF IP: *.mt.sfl.net 05.09.03, 13:40
                Gość portalu: leosia napisał(a):

                > Ostatecznie zeglarstwo to elitarny sport - a nie kazdego stac na luksus
                > uscisniecia reki KONSULOWI.

                i co jeszcze chcialabys KONSULOWI uscisnac?
    • Gość: Aleks Re: Zagle w NYC IP: 198.208.223.* 04.09.03, 16:17
      Hi Leosia!

      Jak bedzie mozna rozpoznac Cie na regatach?

      Pozdrowienia,

      Aleks

      PS
      Do zobaczenia na regatach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka