ewa.dorotakm
09.06.10, 13:02
Witam!
Pytanie jak powyżej + prośba o opinie. Zastanawiam się, czy wyjazd w
to miejsce z 2 małych dzieci jest dobrą decyzją? Na stronie
internetowej wygląda ok, ale może ktoś już tam był i jest w stanie
napisać jak wygląda na miejscu? Będę wdzięczna za każdą opinię.
Miłego dnia
Ewa