Dodaj do ulubionych

Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę?

18.03.04, 18:32
Chciałabym pojechać z córcią do Białogóry- moze znacie jakieś miłę wakacyjne
miejsce?
Obserwuj wątek
    • ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 23.03.04, 22:31
      Przyłączam sie do pytania smile))
      • kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 24.03.04, 08:54
        Cześć
        Znam fajne miejsce w Białogórze. "Panorama" fajne domki szeregowe, nowiutkie.
        Przesle Wam link to sobie dokładnie zobaczycie. Pokoje są z aneksem kuchennym ,
        z łazienką. Teren jest ogrodzony, zamykany na noc, wygodny parking.
        Do morza jest kawałek ale idzie się wygodnie asfaltową droga przez las. Ludzie
        jedździli na plaże rowerm albo na rolkach. Domki są przy bocznej ulicy
        Białogóry , cofnięte więc jest cisza o spokój. białogóra to fajne miejsce ,
        plaża jest super szeroka , jeszcze tak szerokiej to nigdy nie widziałam .
        Polecam

        pozdrawiam Kasia
        oto link:panorama.nadmorze.pl/index.shtml
        • ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 25.03.04, 12:58
          I jeszcze, jak to jest daleko od morza?
    • ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 25.03.04, 12:50
      Czy ten ośrodek jest sprawdzony, bo wygląda fajnie, ale na obrazku wiele
      ośrodków wygląda nieźle...

      Czy ta Bialogóra, to duża miejscowość? Czy latem jest tlok turystów?

      EwG
      • kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 28.03.04, 18:23
        Cześc
        Osrodek sprawdzony byłam tam 3 lata temu. Byłam zadowolona. Białogóra to nie
        jest duża miejscowośc i to jest jej plus. Nie ma masy turystów. Plaża dzieki
        temu ze jest taka szeroka nie jest zatłoczona.
        pozdrawiam
        • bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 28.03.04, 21:34
          Dlaczego tak blisko? Tylko 900 metrow do morza
          I dlaczego tak tanio? Tylko 48 zl. osobodoba
          smile)))))))))))))))))
          A tak na powaznie to jest totalne zdzierstwo!
          • wieczna-gosia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 31.03.04, 18:25
            bebeb ale widzialas standart?
            Moim zdaniem- to wcale niedrogo wink
            50 zlotych za osobe to za byle g... mozna w sezonie zaplacic.

            A tu ogromny pokoj, aneks albo kuchnia.... o... mini przedszkole tez
            bezplatnie???
            • bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 31.03.04, 21:12
              Mnie przeraza przede wszystkim odleglosc od morza. Juz nigdy nie wybiore
              kwatery tak daleko od plazy, raz pojechalismy do Pogorzelicy, kwatera owszem
              super ale odleglosc podobna, tez okolo kilometra-tragedia. Na plaze
              przychodzilismy zmachani, objuczeni kocami, recznikami, lezakami, wiaderkami i
              zabawkami dzieci, czasem to i maluchow trzeba bylo poniesc. Potem dojezdzalismy
              samochodami(bylismy wieksza grupa) ale tu byl z kolei problem z parkingiem. Od
              tamtego czasu staram sie wybierac kwatere jak najblizej morza a te luksusy w
              PANORAMIE mnie nie neca, jade spacerowac, oddychac swiezym morskim powietrzem a
              nie siedziec w pokoju i napawac sie jego wielkoscia, nie jade po to by tam
              gotowac w koncu to wakacje wiec aneks tez jest mi zbedny a co do mini
              przedszkola to uwazam ze dziecko na urlopie powinno przebywac z rodzicami.

              Pozdrawiam
              • kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 01.04.04, 08:51
                No to nie polecam Białogóry. Tam nie ma kwater bliżej morza. Poprostu do morza
                prowadzi asfaltowa droga przez las , która łaczy Białogórę z plażą. Chyba że są
                kwatery w okolicach Białogóry bliżej morza, tego nie wiem. Powiem Ci że
                zupełnie się nie czuje tych 900 m, bardzo wygodnie sie idzie.Ja byłam w
                białogórze jeszcze bez dziecka, może rzeczywiście z dzieckiem , szczególnie
                straszym, które juz nie jeżdzi w wózku to byłby problem. Bo z maluchem w wózku -
                to nie problem , wózeczkiem do plaży potem wózek znosisz po schodkach na plaże
                i po kłopocie.
                pozdrawiam
                Poza tym cena kwater w poblizu plaż jezt dużo wyższa
                • bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 01.04.04, 21:41
                  > Poza tym cena kwater w poblizu plaż jezt dużo wyższa

                  Niekoniecznie, nie mialam zbyt wiele czasu by poszukac ale wklejam linki do
                  kilku miejsc blisko morza, warunki podobne a ceny wcale nie sa wyzsze.

                  kamea.nadmorze.pl/index.shtml
                  www.nadmorze.pl/sipiak/index.shtml
                  www.nadmorze.pl/bilinski/index.shtml
                  Wklejam te linki jako przyklad ale nic o tych kwaterach nie moge napisac bo tam
                  nie bylam. Ja rozumiem ze w Panoramie z pewnoscia jest fajnie ale jesli chca
                  przyciagnac turystow powinni choc troche opuscic ceny.

                  Pozdrawiam
              • wieczna-gosia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 04.04.04, 22:03
                no ja prawde mowiac tez zawsze wybieram odloglosc od morza 500- 1000m. Taki
                spacerek pozniej i tak na plazy spedzam wiekszosc dnia, wiec nigdy mnie nie
                przerazal wink)
                Masz inne wymagania po prstu bo ja obiady wykupuje ale sniadan i kolacji w
                zyciu wink) i aneks kuchenny jak najbardziej, na wielkosc pokoju tez zwracam
                uwage bo jezdze na 3 tygodnie w porywach do miesiaca i kiedy pada ( a zawsze
                kiedys w tym miesiacu pada) to wieksza przestrzen sprawia ze jakos latwiej to
                przezyc wink)
                A mini przedszkole jest mila rzecza bo wakacje sa tez dla rodzicow.
                Poza tym ja na iogol jezdze sama i mozlowisc oddania dziecka na chwilke chociaz
                komus i wypicie kawki SAMA traktuje jak zbawienie wink) Osobiscie mam dwa
                podrosniete panny ktore wyreczaja mini przedszkole wink) i te kawke moge wypic,
                ale gdybym ich nie miala... ze starymi dziecmi zawsze bralam kogos do pomocy po
                prostu wink) i nie bylo mini przedszkoli wink)

                Wlasnie szukam kwater w bialogorze dla mamusi i jej sie ta panorama straszliwie
                podoba wink))
    • ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 02.04.04, 12:08
      W Panoramie na sezon wakacyjny brakuje już wolnych miejsc, proponują tylko w
      jakimś swoim innym ośrodku. Oddalonym o 200 metrów od Panoramy. Pokoje w cenie
      40 złotych od osoby
      • fasolka99 Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 08.04.04, 10:29
        ewg napisała:

        > W Panoramie na sezon wakacyjny brakuje już wolnych miejsc, proponują tylko w
        > jakimś swoim innym ośrodku. Oddalonym o 200 metrów od Panoramy. Pokoje w
        cenie
        > 40 złotych od osoby

        Ten drugi osrodek nie jest juz taki fajny - nie jest tak przygotowany na pobyt
        z dzieckiem jak Panorama.
    • wieczna-gosia WYCIAGAM I CHWALĘ 13.08.04, 23:09
      I to na bierząco, bo mamusia sie wlasnie wczasuje.
      mamusia moja jest osoba raczej wymagającą i nie sklonna do pochwal wink)
      a tymczasem pamoramy sie nachwoalic nie moze wink
      jak przyjechala to krecila nosem ze pokoje w porzadku ale bez luksusow, ze do
      plazy daleko, ze mialy by jakies wieksze a nie sa takie duze te pokoje wink
      a teraz jest zachwycona wink)
      CODZIENNIE ma zdjejmowane dzieci z glowy. Codziennie rano jest gimnastyka
      poranna. Codziennie po poludbiu sa zajecia dla dzieci. badz wieczorem. I tak:
      konkursy plastyczne, muzyczne itp
      jazda bryczkami
      marsz z pochodniami na plaze w nocy
      ognisko i tance
      wycieczka do stadniny koni
      itp.
      poza tym czysto milo, pralka jest, mamusia dzwoni i mowi ze nigdy w zyciu nie
      wypoczela az tak i ze chyba dzieciom zacznie gotowac wink)

      Mysle ze na wyjazd z roczniakiem zbytek luksusu ta opiekunka wink ale jak ktos
      jedzie bez meza z 4, 5 latkiem to rzecz warta rozwazenia wink))
      • gugusiaczek Re: WYCIAGAM I CHWALĘ 14.08.04, 17:49
        Witajcie
        Ja w tym roku bylam pierwszy raz w Bialogorze i jestem zachwycona.I nie bylam
        w "Panoramie" ale na kwaterach prywatnych w "bosmanie":
        www.bosman.afr.pl/
        I tylko pogody na brakowalo(bylismy w 1 polowie lipca) a tak bylo naprawde
        super.Spokojna ,mala miejcowosc,bezpieczna i typowo dla matek z dziecmi lub na
        spokojny rodzinny wypoczynek z dala od glosnych nadmorskich kurortow.
        Bylismy z dwojka dzieci 2,5 roku i 6,5 roku,ja nie odczulam tej odleglosci do
        morza.Syn jezdzil na rowerze lub rolkach.Mozna bylo jechac ryksza lub wozem z
        koniem za 1 zl od osoby(frajda dla dzieci).Ja spacerowalam z wozkiem i te z nie
        narzekam.Zjesc mozna praktycznie wszedzie smaczny obiad,moj syn polubil ryby w
        tym roku do tego stopnia ,ze jadl je 2 X dziennie.Zapoznal sie ze
        wszystkimi.Bylismy bardzo zadowoleni z pobytu w Bialogorze,no chociaz troche
        cieplej tez by sie przydalo.Hihihihi
        Pozdrawiam Gosia
    • ola29 Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 23.08.04, 20:31
      Też uważam, że Białogóra to super miejsce dla mamuś z dziećmi. Jest spokojnie i
      czysto, jedzenie wyśmienite. Odradzam jednak noclegi w pensjonacie Maxim. Z
      powodu nagłej choroby córki musiałyśmy skrócić pobyt o 2 doby. Właściciel nie
      zgodził się na zwrot nawet części nadpłaconej kwoty. Wcześniej próbował do
      rachunku za noclegi doliczyć mi 3% gdyż płaciłam kartą kredytową. Na szczęście
      w Białogórze jest wiele pensjonatów i jest w czym wybierać

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka