mamajul 18.03.04, 18:32 Chciałabym pojechać z córcią do Białogóry- moze znacie jakieś miłę wakacyjne miejsce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 23.03.04, 22:31 Przyłączam sie do pytania )) Odpowiedz Link Zgłoś
kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 24.03.04, 08:54 Cześć Znam fajne miejsce w Białogórze. "Panorama" fajne domki szeregowe, nowiutkie. Przesle Wam link to sobie dokładnie zobaczycie. Pokoje są z aneksem kuchennym , z łazienką. Teren jest ogrodzony, zamykany na noc, wygodny parking. Do morza jest kawałek ale idzie się wygodnie asfaltową droga przez las. Ludzie jedździli na plaże rowerm albo na rolkach. Domki są przy bocznej ulicy Białogóry , cofnięte więc jest cisza o spokój. białogóra to fajne miejsce , plaża jest super szeroka , jeszcze tak szerokiej to nigdy nie widziałam . Polecam pozdrawiam Kasia oto link:panorama.nadmorze.pl/index.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 25.03.04, 12:58 I jeszcze, jak to jest daleko od morza? Odpowiedz Link Zgłoś
ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 25.03.04, 12:50 Czy ten ośrodek jest sprawdzony, bo wygląda fajnie, ale na obrazku wiele ośrodków wygląda nieźle... Czy ta Bialogóra, to duża miejscowość? Czy latem jest tlok turystów? EwG Odpowiedz Link Zgłoś
kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 28.03.04, 18:23 Cześc Osrodek sprawdzony byłam tam 3 lata temu. Byłam zadowolona. Białogóra to nie jest duża miejscowośc i to jest jej plus. Nie ma masy turystów. Plaża dzieki temu ze jest taka szeroka nie jest zatłoczona. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 28.03.04, 21:34 Dlaczego tak blisko? Tylko 900 metrow do morza I dlaczego tak tanio? Tylko 48 zl. osobodoba ))))))))))))))))) A tak na powaznie to jest totalne zdzierstwo! Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 31.03.04, 18:25 bebeb ale widzialas standart? Moim zdaniem- to wcale niedrogo 50 zlotych za osobe to za byle g... mozna w sezonie zaplacic. A tu ogromny pokoj, aneks albo kuchnia.... o... mini przedszkole tez bezplatnie??? Odpowiedz Link Zgłoś
bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 31.03.04, 21:12 Mnie przeraza przede wszystkim odleglosc od morza. Juz nigdy nie wybiore kwatery tak daleko od plazy, raz pojechalismy do Pogorzelicy, kwatera owszem super ale odleglosc podobna, tez okolo kilometra-tragedia. Na plaze przychodzilismy zmachani, objuczeni kocami, recznikami, lezakami, wiaderkami i zabawkami dzieci, czasem to i maluchow trzeba bylo poniesc. Potem dojezdzalismy samochodami(bylismy wieksza grupa) ale tu byl z kolei problem z parkingiem. Od tamtego czasu staram sie wybierac kwatere jak najblizej morza a te luksusy w PANORAMIE mnie nie neca, jade spacerowac, oddychac swiezym morskim powietrzem a nie siedziec w pokoju i napawac sie jego wielkoscia, nie jade po to by tam gotowac w koncu to wakacje wiec aneks tez jest mi zbedny a co do mini przedszkola to uwazam ze dziecko na urlopie powinno przebywac z rodzicami. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kssia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 01.04.04, 08:51 No to nie polecam Białogóry. Tam nie ma kwater bliżej morza. Poprostu do morza prowadzi asfaltowa droga przez las , która łaczy Białogórę z plażą. Chyba że są kwatery w okolicach Białogóry bliżej morza, tego nie wiem. Powiem Ci że zupełnie się nie czuje tych 900 m, bardzo wygodnie sie idzie.Ja byłam w białogórze jeszcze bez dziecka, może rzeczywiście z dzieckiem , szczególnie straszym, które juz nie jeżdzi w wózku to byłby problem. Bo z maluchem w wózku - to nie problem , wózeczkiem do plaży potem wózek znosisz po schodkach na plaże i po kłopocie. pozdrawiam Poza tym cena kwater w poblizu plaż jezt dużo wyższa Odpowiedz Link Zgłoś
bebeb Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 01.04.04, 21:41 > Poza tym cena kwater w poblizu plaż jezt dużo wyższa Niekoniecznie, nie mialam zbyt wiele czasu by poszukac ale wklejam linki do kilku miejsc blisko morza, warunki podobne a ceny wcale nie sa wyzsze. kamea.nadmorze.pl/index.shtml www.nadmorze.pl/sipiak/index.shtml www.nadmorze.pl/bilinski/index.shtml Wklejam te linki jako przyklad ale nic o tych kwaterach nie moge napisac bo tam nie bylam. Ja rozumiem ze w Panoramie z pewnoscia jest fajnie ale jesli chca przyciagnac turystow powinni choc troche opuscic ceny. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 04.04.04, 22:03 no ja prawde mowiac tez zawsze wybieram odloglosc od morza 500- 1000m. Taki spacerek pozniej i tak na plazy spedzam wiekszosc dnia, wiec nigdy mnie nie przerazal ) Masz inne wymagania po prstu bo ja obiady wykupuje ale sniadan i kolacji w zyciu ) i aneks kuchenny jak najbardziej, na wielkosc pokoju tez zwracam uwage bo jezdze na 3 tygodnie w porywach do miesiaca i kiedy pada ( a zawsze kiedys w tym miesiacu pada) to wieksza przestrzen sprawia ze jakos latwiej to przezyc ) A mini przedszkole jest mila rzecza bo wakacje sa tez dla rodzicow. Poza tym ja na iogol jezdze sama i mozlowisc oddania dziecka na chwilke chociaz komus i wypicie kawki SAMA traktuje jak zbawienie ) Osobiscie mam dwa podrosniete panny ktore wyreczaja mini przedszkole ) i te kawke moge wypic, ale gdybym ich nie miala... ze starymi dziecmi zawsze bralam kogos do pomocy po prostu ) i nie bylo mini przedszkoli ) Wlasnie szukam kwater w bialogorze dla mamusi i jej sie ta panorama straszliwie podoba )) Odpowiedz Link Zgłoś
ewg Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 02.04.04, 12:08 W Panoramie na sezon wakacyjny brakuje już wolnych miejsc, proponują tylko w jakimś swoim innym ośrodku. Oddalonym o 200 metrów od Panoramy. Pokoje w cenie 40 złotych od osoby Odpowiedz Link Zgłoś
fasolka99 Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 08.04.04, 10:29 ewg napisała: > W Panoramie na sezon wakacyjny brakuje już wolnych miejsc, proponują tylko w > jakimś swoim innym ośrodku. Oddalonym o 200 metrów od Panoramy. Pokoje w cenie > 40 złotych od osoby Ten drugi osrodek nie jest juz taki fajny - nie jest tak przygotowany na pobyt z dzieckiem jak Panorama. Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia WYCIAGAM I CHWALĘ 13.08.04, 23:09 I to na bierząco, bo mamusia sie wlasnie wczasuje. mamusia moja jest osoba raczej wymagającą i nie sklonna do pochwal ) a tymczasem pamoramy sie nachwoalic nie moze jak przyjechala to krecila nosem ze pokoje w porzadku ale bez luksusow, ze do plazy daleko, ze mialy by jakies wieksze a nie sa takie duze te pokoje a teraz jest zachwycona ) CODZIENNIE ma zdjejmowane dzieci z glowy. Codziennie rano jest gimnastyka poranna. Codziennie po poludbiu sa zajecia dla dzieci. badz wieczorem. I tak: konkursy plastyczne, muzyczne itp jazda bryczkami marsz z pochodniami na plaze w nocy ognisko i tance wycieczka do stadniny koni itp. poza tym czysto milo, pralka jest, mamusia dzwoni i mowi ze nigdy w zyciu nie wypoczela az tak i ze chyba dzieciom zacznie gotowac ) Mysle ze na wyjazd z roczniakiem zbytek luksusu ta opiekunka ale jak ktos jedzie bez meza z 4, 5 latkiem to rzecz warta rozwazenia )) Odpowiedz Link Zgłoś
gugusiaczek Re: WYCIAGAM I CHWALĘ 14.08.04, 17:49 Witajcie Ja w tym roku bylam pierwszy raz w Bialogorze i jestem zachwycona.I nie bylam w "Panoramie" ale na kwaterach prywatnych w "bosmanie": www.bosman.afr.pl/ I tylko pogody na brakowalo(bylismy w 1 polowie lipca) a tak bylo naprawde super.Spokojna ,mala miejcowosc,bezpieczna i typowo dla matek z dziecmi lub na spokojny rodzinny wypoczynek z dala od glosnych nadmorskich kurortow. Bylismy z dwojka dzieci 2,5 roku i 6,5 roku,ja nie odczulam tej odleglosci do morza.Syn jezdzil na rowerze lub rolkach.Mozna bylo jechac ryksza lub wozem z koniem za 1 zl od osoby(frajda dla dzieci).Ja spacerowalam z wozkiem i te z nie narzekam.Zjesc mozna praktycznie wszedzie smaczny obiad,moj syn polubil ryby w tym roku do tego stopnia ,ze jadl je 2 X dziennie.Zapoznal sie ze wszystkimi.Bylismy bardzo zadowoleni z pobytu w Bialogorze,no chociaz troche cieplej tez by sie przydalo.Hihihihi Pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
ola29 Re: Białogóra nad morzem-znacie miłą kwaterę? 23.08.04, 20:31 Też uważam, że Białogóra to super miejsce dla mamuś z dziećmi. Jest spokojnie i czysto, jedzenie wyśmienite. Odradzam jednak noclegi w pensjonacie Maxim. Z powodu nagłej choroby córki musiałyśmy skrócić pobyt o 2 doby. Właściciel nie zgodził się na zwrot nawet części nadpłaconej kwoty. Wcześniej próbował do rachunku za noclegi doliczyć mi 3% gdyż płaciłam kartą kredytową. Na szczęście w Białogórze jest wiele pensjonatów i jest w czym wybierać Odpowiedz Link Zgłoś