viki0
18.02.11, 16:05
Witam! Zastanawiam się już nad wakacjami... chcemy jechac nad Bałtyk w lipcu lub w sierpniu ale kompletnie nie mam powysłu gdzie? Byliśmy już w Karwii i w Dąbkach jak synek był młodszy ale teraz chciałabym jakieś miejsce gdzie jest wyjątkowo dużo atrakcji dla dzieciaków, gdzie będzie co robic z 3-latkiem. Proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam!