Dodaj do ulubionych

LAS PALMAS Dąbki

25.07.12, 14:14
Interesuje mnie pobyt w domkach w Las Palmas w Dąbkach. Chcemy tam pojechać we dwoje plus dwulatek we wrześniu. Cena za domek bardzo konkurencyjna, bo 80 zł. Domki i cały teren na zdjęciach ładny. Czy ktoś był może w Dąbkach we wrześniu? Poradźcie czy warto, szukamy spokoju i chcemy odpocząć
Obserwuj wątek
    • dabkiamberhouse Re: LAS PALMAS Dąbki 26.06.13, 21:37
      Witam,
      chciałam zapytać, czy była Pani z rodziną w Las Palmas i jesli tak, to czy pobyt był udany. Czy są tam warunki dobre dla malych dzieci? Lepiej jechać do Las Palmas czy do Amber House (domki tego samego ośrodka)? My chcemy wybrać się tam we wrześniu z półtorarocznym synkiem.
      Z góry dziękuję za informacje.
      • nusia19760718 Re: LAS PALMAS Dąbki 27.06.13, 09:46
        Witam,
        byliśmy w tamtym roku również we wrześniu w Las Palmas. Pobyt był udany, domki tak jak w ofercie na stronie internetowej. Dość czysto, funkcjonalnie, warunki dobre dla małych dzieci. Teren ogrodzony, fajny plac zabaw, osobny parking na terenie ośrodka. Do morza bliziutko, zejście na plażę bardzo łagodne z betonowym chodnikiem. Do centrum Dąbek troszkę dalej, ale to na plus, bo jest cicho i spokojnie. Jedynie plaża w Dąbkach trochę rozczarowała, wąska, gruby piasek, brudno ( bardzo dużo mew, więc dużo piór i odchodów). Jeżeli chodzi o Amber House to domki podobne, mniejszy teren, ale również ogrodzony. Do morza dosłownie parę kroków, bliżej niż w Las Palmas. Jedynie zejście na plażę przy Amber House strome - z wózkiem raczej będzie ciężko. Jeżeli chodzi o miejscowość i plażę to mamy porównanie, bo w tamtym roku zrobiliśmy taki łączony urlop - tydzień w Dębkach i drugi tydzień w Dąbkach - tych bliżej Gdańska. Dębki nas zachwyciły, idealna miejscowość dla rodzin z małymi dziećmi, plaża cudna - bardzo szeroka, piaseczek to pyłek, praktycznie wszyscy wczasowicze to rodziny z dziećmi. A sama miejscowość to po prostu taka malutka miejscowość, że nie chcę powiedzieć "dziura zabita deskami". Byliśmy pod koniec sierpnia, myślę, że we wrześniu może nie być co tam robić, bo wszyscy się zbierali pod koniec sierpnia, a jednak Dąbki jeszcze we wrześniu tętniły życiem.
        • dabkiamberhouse Re: LAS PALMAS Dąbki 27.06.13, 10:16
          Bardzo dziekuję za informacje!
          Wczoraj jeszcze ogladałam zdjęcia i chyba się jednak zdecydujemy własnie na Las Palmas a nie na Amber House, bo wydaje mi się, że w Las Palmas te warunki sa bardziej nastawione na małe dzieci (plac zabaw, większy teren) i może dzięki temu synek (1,5 roku) bedzie miał więcej towarzyszy w podobnym wiekusmile
          Zastanawiam się jeszcze, czy jednak wrzesień na tak małe miejscowości nadmorskie to juz nie za późno (poza sezonem).
          Jeszcze raz dziękuję za odp. i życzę udanych wakacji w tym rokusmile
          • nusia19760718 Re: LAS PALMAS Dąbki 28.06.13, 08:10
            Myślę, że jeżeli tylko pogoda dopisze to Dąbki jak najbardziej we wrześniu są ok. Nie ma tłoku, a tak jak wcześniej pisałam plaża nie jest za szeroka. W razie niepogody blisko jest Darłowo i Darłówek, można pojechać do aquaparku. No i różnica w cenie w Las Palmas jest duża w sezonie i poza sezonem. Życzę udanego urlopu !
    • mamb79 Re: LAS PALMAS Dąbki 28.06.13, 19:25
      Zerknijcie jeszcze na domki Fala.My tam byliśmy ostatnio,mają zdecydowanie najwięcej gadżetów dla dzieci-nawet pod sporym namiotem w razie niepogody.Podejrzewam,że za rok tam wrócimy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka