chomicza-mama
22.06.06, 22:18
Witam !
Kiedyś Urle były znanym letniskiem dla Warszawiaków. Ja tam nie byłam, ale o
tym sporo słyszałam. W tym roku chcę w sierpniu wyjechać z dwuletnim synkiem.
Jeśli ktoś zna jakieś niedrogie miejsce z wyżywieniem i odpowiednie żeby
jechać tam z takim maluszkiem, to proszę o podanie namiarów. Pozdrawiam !