Dodaj do ulubionych

tanie wakacje za granicą

12.12.06, 19:03
CHCIALABYM GDZIEŚ NA WAKACJE WYJECHAĆ ZA GRANICĘ GDZIE JEST TANIO I MOŻNA FAJNIE WYPOCZĄĆ NIE OCZEKUJĘ ŻADNYCH LUKSUSÓW.MACIE JAKIEŚ FAJNE OFERTY BYŁYŚCIE GDZIEŚ I ZAPŁACIŁYŚCIE CAŁKIEM NIEDUŻO?
Obserwuj wątek
    • jusytka Re: tanie wakacje za granicą 12.04.13, 21:20
      Pewnie, że w Polsce jest wiele fajnych miejsc, ale autorka wątku wyraźnie napisała, że chce wyjechać za granicę. Co to znaczy tanio dla ciebie i jaka forma wypoczynku cię interesuje? Chcesz polecieć samolotem do jakiegoś ciepłego kraju, a może wolicie autem podróżować i lubicie góry?
    • ktosco Re: tanie wakacje za granicą 16.04.13, 22:21
      Wszystko zalezy jaka kwote chcesz na to przeznaczyc? Ja tez wole za granice, nie dlatego ze ladniej niż w Polsce. Tylko cieplo i słonecznie.Mam już dość wyczekiwania pogody w szaroburej deszczowej ,zimnej Polsce .Pisze o miesiącu lipcu. Byłam w 2012 nad polskim morzem owszem były piękne widoki ale ,co z tego , moje dzieci ani razu nie chodziły w krótkim rękawie.
    • sykstus67 Re: tanie wakacje za granicą 17.07.14, 17:22
      właśnie byłem z TRAVEL PONY w hotelu Hilton Vienna Danube. Cena ze śniadaniem za dzień po odliczeniu zniżki 35$ za rejestrację z tym kodem www.travelpony.com/?rc=x39s wniosła 200zł. Jest bardzo dużo eleganckich hoteli
      wystarczy się zarejestrować przez powyższy link i kożystać z okazji. Pozdrawiam
    • mama.globtroterka Re: tanie wakacje za granicą 07.11.14, 09:52
      Pytanie czy interesują Cię wyjazdy zorganizowane czy wolisz sama taki wyjazd zaplanować. Jeśli to pierwsze to chyba nic poza first/last minute tańszego nie znajdziesz. Jeśli to drugie to polecam wyjazdy na europejskie kempingi, które są genialne! Mnóstwo atrakcji dla dzieci, baseny, świetne położenie - można sporo zwiedzić. My tak jeździmy od lat i nie wyobrażam sobie innych wakacji. Jeśli się nie własnego namiotu to można zamieszkać w domkach albo willowych namiotach wynajmowanych przez touroperatorów. Poza sezonem np. w czerwcu czy wrześniu ceny sa atrakcyjne. Przykładowy kemping we Włoszech:
      globtroterek.blogspot.com/2014/07/przeglad-europejskich-kempingow-ca.html
      globtroterek.blogspot.com/2014/07/przeglad-europejskich-kempingow-park.html
      Albo np. tanie kwatery w Chorwacji.
      • jusytka Re: tanie wakacje za granicą 12.11.14, 10:07
        Tylko, że europejskie kempingi są bardzo drogie, tym bardziej dla rodzin, bo nie ma zniżek dla nich. My za pobyt w hotelu nad Gardą z HB i basenem zapłaciliśmy mniej niż nasi znajomi za kemping, gdzie nie mieli wyżywienia i sami musieli sprzątać.
      • 200mm Re: tanie wakacje za granicą 22.12.14, 15:49
        Nasze najtańsze wakacje były do tej pory (już 5 wyjazdów wink) właśnie za granicą - w Chorwacji.
        Byliśmy 11.09-21.09, czyli po sezonie. Wzięliśmy trochę jedzenia, sprawdziliśmy którędy opłaca się jechać (żeby bez sensu nie wydawać kasy na winiety), w Chorwacji na południu zjechaliśmy z autostrady i jechaliśmy brzegiem, szukając odpowiedniego miasteczka i kwatery. Za apartament 4-osobowy, zwiedzanie, restauracje, lody, zakupy, wino i w ogóle cały wyjazd daliśmy 2400zł. (Wtedy 2 dorosłych+3latka).
      • lenari Re: tanie wakacje za granicą 30.01.15, 12:02
        Jeśli tanio to warto korzystać z promocji. Czasem niektóre podróże naszych marzeń to kwestia wyłapania fajnej okazji. My zarezerwowaliśmy w jednym z biór podróży wycieczke na którą i my i synek nie możemy się doczekać. Itaka miała do tego promocję, że hotel dla dorosłych wychodził 30% taniej a dla dzieci prawie 50%. Patrząc przez pryzmat całej wycieczki to bardzo dużo.
    • magdadd Re: tanie wakacje za granicą 15.04.15, 21:11
      Jak wyżej pisano - na własną rękę czy z biurem? Jeśli chodzi o rodzinę to dla nas (byliśmy i z biurem i na własną rękę) zawsze taniej wychodziło zorganizowanie wakacji na własną rękę - obojętnie czy samolotem czy własnym autem. Choć z biurem także się da wypatrzeć fajną ofertę dla mnie jednak większa frajda jak sama coś organizuje - a to już zależy co kto woli. Przechodząc jednak do pytania to myślę, że tanio można sobie zorganizować Bułgarię, Rumunię, Czarnogórę oraz Chorwację.
    • juliaa90 Re: tanie wakacje za granicą 09.03.16, 13:49
      Chcesz jechać z biurem czy sama? Bo jeśli sama to raczej musisz p0olegać na opiniach i wskazówkach ludzi na forach podróżniczych.
      Ja polecam wybrać coś dla siebie wśród mnóstwa ofert na internecie. Dwukrotnie już korzystałam z przeglądarki mojewakacje24.pl i jest spoko, bo mają oferty z różnych biur.
      Wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zadowoleni ;D
    • glonia1316 Re: tanie wakacje za granicą 25.03.16, 16:40
      witam, zapraszam do siebie na wczasy. Grecja Peloponez. Organizuje noclegi mam domy do wynajęcia w konkurencyjnych cenach bez pośredników. Zapraszam na swoja stronę na FB Grecja wczasy noclegi organizacja pobytu. jestem Polską, mieszkam w Grecji ponad 20 lat. Zajmuję sie turystyką. Chciałabym zeby polscy turyści poznali ten spokojny uroczy zakatek. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem odpowiem . kontakt ze mna na skype lub FB lub wakacjelutraki@hotmail.com
    • julanna2004 Re: tanie wakacje za granicą 25.04.16, 13:28
      Właśnie, wszystko zależy od tego, czy z biurem, czy na własną ręke. My jeździliśmy i tak i tak. jak dziecko było mniejsze częściej jeździliśmy z biurem. Od kilku lat jeździmy po Europie na własną rekę, czesto samochodem, czasem (jak jest dalej, lub mamy mniej czasu) samolotem. Przy czym jadąc samochodem możesz dużo więcej zobaczyć. Mieszkania rezerwujemy na housetrip i airbnb. Jeśli chcesz zastosować wersję oszczędnościową, to polecam tę opcję zdecydowanie. Wkrótce wybieramy się do Barcelony - wynajelismy piekne mieszkanie za stosunkowo niewielkie pieniadze przy Sagrada Familia. Każdemu polecam te forme podróżowania, bo zaoszczędzone pieniadze można przeznaczyć na fajne atrakcje, czy inne nasze przyjemnoścismile

pozdrawiam, J.
    • miillenka Re: tanie wakacje za granicą 17.01.17, 21:49
      3 lata temu wsiadłam z chłopakiem do auta i pojechaliśmy do Hiszpanii na własną reke i po drodze szukaliśmy noclegów fajna przygoda ale trzeba sie liczyc, że może trafić sie nocka na stacji benzynowej. Rok temu pojechaliśmy do Włoch ale nocleg juz zarezerwowaliśmy na Interhome, trafiliśmy wbardzo przyjemny mini hotelik z basen, blisko morza.
    • magdadd Re: tanie wakacje za granicą 19.01.17, 22:45
      Witam, trochę z dzieciakami jeździmy więc mogłabym może coś podpowiedzieć. Chcecie jechać autem czy samolotem? Czy to ma być wypoczynek nad morze, jeziorem? Jeśli tak i jeśli autem to polecam Chorwację, Bułgarię bądź Balaton na Węgrzech.
    • paulinagra Re: tanie wakacje za granicą 05.02.17, 21:40
      Bardzo bardzo proszę o wypełnienie ankiety. Przeprowadzam badanie na uczelni i potrzebuję opinii osób podróżujących, wyjeżdżających na wakacje. Ankietę można wypełnić pod adresem ...61Xjuv . Będę wdzięczna za każdą opinię smile
    • usiatusia Re: tanie wakacje za granicą 15.02.17, 20:38
      Jak tanio to warto sprawdzić w Interhome Chorwację. Ważne też w jakim terminie chcesz jechać i w ile osób. Bo jak np koniec sierpnia to już w Hiszpanii można za 100 zł wynająć dom z basenem. Ja jeżdżę początek września do Hiszpanii i płacę ok 100-120 zł za osobę, (jadę ze znajomymi w 6 osób)
    • alex170832 Re: tanie wakacje za granicą 24.02.17, 08:47
      Jak zaczniesz szukać już teraz i rezerwować już teraz to można bardzo fajne kwatery wynajmować w Chorwacji wynajmować w rozsądnych cenach, dalej kwestia tylko dojazdu, bo ceny nam miejscu mniej więcej jak i u nas smile Ja podróżuję w ramach 5 osobowej rodziny, więc hotele odpadają i zawsze szukam jakichś ciekawych kwater/ domów. Ostatnio rezerwowałam pół roku wcześniej jakiś domek na interhomie i pamiętam, że cena była naprawdę śmieszna względem hoteli...
    • szlakowo79 Re: tanie wakacje za granicą 04.10.21, 12:26
      Warto uczyć dzieci języka angielskiego. Bardzo im się to przyda w przyszłości. Moje dziecko uczy się w domu na kursie online na questfe pl. Jest bardzo zadowolone z tego kursu. Wcześniej nie było zainteresowane językiem angielskim. Teraz jest wręcz pochłonięty nauką języka angielskiego. smile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka