anetalff1 27.02.08, 09:15 Chcemy wybrać się na majówkę w Beskidy.Nigdy jeszcze w tę okolicę nie zawitaliśmy.Czy możecie polecić jakieś fajne kwatery,atrakcje,trasy, którym sprostałby 5-latek?Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama-zuza Re: Beskidy 27.02.08, 10:11 Polecam Dom Wczasowy "Grażyna" w Piwnicznej Zdrój-Beskid Sądecki!! Nie będe się tu rozpisywac tylko podam strone internetowa: www.grazyna.info/hotel.htm Telefon kontaktowy:018-446-40-55 Odpowiedz Link Zgłoś
madzialena75 Re: Beskidy 29.03.08, 14:30 dołączam się do pytających... może jeszcze jakieś miejsca polecicie? Odpowiedz Link Zgłoś
mal_art Re: Beskidy 31.03.08, 09:13 A o który Beskid Wam chodzi? Bo jest ich kilka: Niski, Sądecki, Żywiecki itd. Jeśli ktoś lubi ciszę i pustkę na szlaku, kolorowe cerkwie i skanseny, to polecam Beskid Niski. A co do atrakcji i szlaków dla dziecka... Wszystko od dziecka zależy - moja córka w wieku 3 lat weszła sama na własnych nogach na Lackową, która jest górą stromą i dość trudną. Odpowiedz Link Zgłoś
anyaa Re: Beskidy 31.03.08, 14:30 Gorąco polecam Beskid Niski. Jest piękny, a większość tras spokojnie nadaje się dla 5-latka. My byliśmy w Rymanowie Zdroju, mogę polecić Dom pod Lipą www.agroturystykasliwka.republika.pl/ Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
anetalff1 Re: Beskidy 31.03.08, 16:21 Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.Zdecydowaliśmy się na Beskid Śląski i jedziemy do Wisły.Mam nadzieję,że będziemy zadowoleni i wrócimy pełni wrażeń.pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
agulka04 Re: Beskidy 31.03.08, 16:48 koniecznie tu pojedźcie, wycieczka na cały dzien: www.lesnypark.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś