27.02.08, 09:15
Chcemy wybrać się na majówkę w Beskidy.Nigdy jeszcze w tę okolicę
nie zawitaliśmy.Czy możecie polecić jakieś fajne
kwatery,atrakcje,trasy, którym sprostałby 5-latek?Z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • mama-zuza Re: Beskidy 27.02.08, 10:11
      Polecam Dom Wczasowy "Grażyna" w Piwnicznej Zdrój-Beskid Sądecki!!
      Nie będe się tu rozpisywac tylko podam strone internetowa:
      www.grazyna.info/hotel.htm
      Telefon kontaktowy:018-446-40-55
    • madzialena75 Re: Beskidy 29.03.08, 14:30
      dołączam się do pytających... może jeszcze jakieś miejsca polecicie?
      • mal_art Re: Beskidy 31.03.08, 09:13
        A o który Beskid Wam chodzi? Bo jest ich kilka: Niski, Sądecki, Żywiecki itd.
        Jeśli ktoś lubi ciszę i pustkę na szlaku, kolorowe cerkwie i skanseny, to
        polecam Beskid Niski. A co do atrakcji i szlaków dla dziecka... Wszystko od
        dziecka zależy - moja córka w wieku 3 lat weszła sama na własnych nogach na
        Lackową, która jest górą stromą i dość trudną.
        • anyaa Re: Beskidy 31.03.08, 14:30
          Gorąco polecam Beskid Niski.
          Jest piękny, a większość tras spokojnie nadaje się dla 5-latka.
          My byliśmy w Rymanowie Zdroju, mogę polecić Dom pod Lipą
          www.agroturystykasliwka.republika.pl/
          Pozdrawiam!
          • anetalff1 Re: Beskidy 31.03.08, 16:21
            Dziękuję za wszystkie podpowiedzi.Zdecydowaliśmy się na Beskid
            Śląski i jedziemy do Wisły.Mam nadzieję,że będziemy zadowoleni i
            wrócimy pełni wrażeń.pozdrawiam.
            • agulka04 Re: Beskidy 31.03.08, 16:48
              koniecznie tu pojedźcie, wycieczka na cały dzien:

              www.lesnypark.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka