marysiowamama
25.06.08, 21:06
Wiem że nie wszyscy o tym wiedzą ale wyróbcie sobie taką kartę jeśli jedziecie
za granicę !!! Ja o tym dowiedziałam się w ost chwili a niestety się przydała.
Moja Marysia na Słowacji postanowiła zaliczyć dwa wirusy i tamtejszą przychodnię.
Kartę wyrabia się od ręki, za darmo w oddziale NFZ. Formularze do wypełnienia
można pobrać ze strony NFZ. Należy mieć aktualny dowód ubezpieczenia na
każdego z członków rodziny (legitymacja aktualnie podbita lub rumua).