kamender 23.02.09, 10:42 proszę o opinie na temat plaży w sianożętach. czy rzeczywiście jest ona wąska?-czytałem na ten temat wiele sprzecznych opinii. interesuje mnie też, czy jest ona słoneczna czy raczej zacieniona. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
dorciaszek Re: sianożęty 23.02.09, 19:58 Ja tam tak nie uwazam. Mnie sie bardzo w Sianozetach podobalo Odpowiedz Link Zgłoś
krysiastach Re: sianożęty 23.02.09, 20:50 moim zdaniem plaża jest wystarczająco szeroka, jedno zejście jest wyłozone specjalną gumą - można spokojnie zjeżdżać z wózkiem. Co do zacienienia - raczej go w Polsce nie uświadczysz - plazą jest słoneczna, może pod samą wydmą znajdzie się ODROBINA cienia. Ale nad plażą masz piękny, w zdecydowanej większości zacieniony deptak prowadzący do Ustronia Morskiego. Można sobie nim spokojnie spacerować gdy słońce doskwiera. Odpowiedz Link Zgłoś