Dodaj do ulubionych

sianożęty

23.02.09, 10:42
proszę o opinie na temat plaży w sianożętach. czy rzeczywiście jest ona
wąska?-czytałem na ten temat wiele sprzecznych opinii. interesuje mnie też,
czy jest ona słoneczna czy raczej zacieniona.
Obserwuj wątek
    • dorciaszek Re: sianożęty 23.02.09, 19:58
      Ja tam tak nie uwazam. Mnie sie bardzo w Sianozetach podobalo smile
    • krysiastach Re: sianożęty 23.02.09, 20:50
      moim zdaniem plaża jest wystarczająco szeroka, jedno zejście jest
      wyłozone specjalną gumą - można spokojnie zjeżdżać z wózkiem. Co do
      zacienienia - raczej go w Polsce nie uświadczysz - plazą jest
      słoneczna, może pod samą wydmą znajdzie się ODROBINA cienia. Ale nad
      plażą masz piękny, w zdecydowanej większości zacieniony deptak
      prowadzący do Ustronia Morskiego. Można sobie nim spokojnie
      spacerować gdy słońce doskwiera.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka