baba53 21.09.09, 17:43 To skad wiadomo co jest wsrodku ?Skoro pojemnik jest zamkniety ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
badjuk Re: Rtęć na parkingu 21.09.09, 23:39 Na pojemniku widniał napis - "To jest pojemnik z rtęcią". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Rtęć na parkingu IP: 81.6.191.* 22.09.09, 07:54 Czasami wystarczy umieć czytać Odpowiedz Link Zgłoś