Dodaj do ulubionych

pan Szostak

IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 13.04.01, 17:11
czy prezydent miasta Ostrowca ma prawo powiedzieć, że nie czuje się
odpowiedzialny za bezrobocie w mieście??? To czyim jest prezydentem? Chba tylko
własnego tyłka, niech więc zajmuje TO kompetentne dla siebie stanowisko...
Obserwuj wątek
    • Gość: lucek Re: pan Szostak IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 13.04.01, 17:13
      Swięta racja!!!
      • Gość: Makro Re: pan Szostak IP: *.zeork.com.pl 15.04.01, 07:15
        szostak /nie mgę napisać z dużej litery/ to temat morze. Nie było jeszcze tak
        aroganckiej władzy w Ostrowcu. Nawet za tzw. komuny. Jak długo będziemy mieli
        taką ordynację to i tacy będą nas "reprezentować". Odrobina, powtarzam odrobina
        honoru powinna wystarczyć do podania się do dymisji. To samo dotyczy całej rady
        miasta /też z małej litery/ z takimi pajacami jak leśny /z młej litery/. Co
        ciekawe, ci ludzie każdą krytykę czy obelgę przyjmują jako komplement. Pewnie
        to zboczeńcy - masohiści.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka