Gość: flash!!!
IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl
13.04.01, 17:11
czy prezydent miasta Ostrowca ma prawo powiedzieć, że nie czuje się
odpowiedzialny za bezrobocie w mieście??? To czyim jest prezydentem? Chba tylko
własnego tyłka, niech więc zajmuje TO kompetentne dla siebie stanowisko...